İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3 sitesi açacagım

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar..mp3 sitesi açacagım acaba domainim nasıl bir isim olmalı ve iyi hit ve para kazanırıyım

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de aynı şekilde bir mp3 sitesi açma planları yapıyorum..
isim konusunda karar vermeye çalışıyorum ben de..
güzelmp3.com türü içinde mp3 geçen başı anlamlı siteler güzel geliyor kulağa.. ama boşta pek yok galiba..
bunun dışında mp3ile alakasız bir domain bile çok iyi iş yapabilir eğer site güzel, kullanışlı, uzun ömürlü olursa. mesela dazlak.com, battaniye.net iyi iş yaptılar isimleirnin mp3 ile alakasızlığına rağmen..
yani isimden çok ilçerik önemli..

müsaadenle ben de konu ile alakalı bir soru sorayım burdan? ne kadar alan ve bandwidth tavsiye edersiniz mp3 sitesi için? ne kadar yer ortalama bir site?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
selam arkadaşlar..mp3 sitesi açacagım acaba domainim nasıl bir isim olmalı ve iyi hit ve para kazanırıyım

en güzeli :)

kısa olsun domain , içinde mp3 geçsin , iyi hit yaparsın ve para da kazanırsın biraz kasarsan.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Domain konusunda en kisa ve en kulaga hos geleni makuldur bana gore.
Icerik ve arsiv olusturulmasi degilde, Sunucunun talebi karsilamasi ve sorun cikarmamasi onemli.
formp3 , mp3ler , mp3cafe , mp3indir , mp3yukle ..vs turevler uretilebilir.
Yinelemek gerekirse, Once sunucu konusunda kendinizi saglama alin derim.

maksimp3.com
domain ve script satilik.
www.turkyurdu.org/demo
msn : [email protected]
Ayrintili Bilgi, Gecmis Yazilar ..vb
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=10725

S

SaveTargetUs

Misafir
Editor bence çok büyük yanlış yapıyorsun içinden düşünmelisin hemen alırlar :)
İçeriğin sağlam olsun her site tutar. isim güzel olsun içi boş olsun tutmaz. herşey içerik ve güven.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) mexut a kalıtmakla beraber, yolun açık olsun...

M

murme

Misafir
sakın script almayin arkadaşlar para veirp nette büssürü ücretsiz var hemde cok kaliteli ayrica ufak bir ugraş ile kendiniz de yazabilirsiniz

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme ben ne zmandır php script arıyorum yok ortalıkta.. parayla almaya yönelicektim sen diyorsun ki nette var..
varsa bildiğin bir yer paylaşabilirsen sevinirim..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W

www_hitmp3tr_com

Misafir
dostum domainden önce gerçekten içerik önemli

bence hemen dedicateed alma file hostla başla ilk anda zaten aşırı hit olmayacağı için dedicatede para verme sonra file host yetmemeye başlayınca dedicatede geç.

file host için önerim sis.com.tr

iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5