İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3 sitesi acmak

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar bi mp3 sitesi acmak istiyorum ama paylaşım yapılmıcak sadece sanatcının albümü şarkıları ve internet ortamından bu şarkı yada albümü yasal olarak nereden indirebileceği gibi bilgileri vermek amacı olucak.

böle bişeyde muyap başıma musallat olmaz dimi?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkdaşlar bi mp3 sitesi acmak istiyorum ama paylaşım yapılmıcak sadece sanatcının albümü şarkıları ve internet ortamından bu şarkı yada albümü yasal olarak nereden indirebileceği gibi bilgileri vermek amacı olucak.

olmaz. sıkıntı yapma.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

yarı spam başka ne işe yarayacakki

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarı spam buda başka bi yaklaşım ama ben en azından indirmek için ona tıkla buna tıkla diyip reklamlara tıklatmıcam.google mp3 yazınca ne kadar çok böle sayfa çıkıyor biliyormusun.gerçekten yasal mp3 satışı yapan siteleri paylaşıcam
senin yaklaşımına göre yemeksepeti.com da yarı spam oluyor yada biletix de yarı spam oluyor

gerçekten iş yapan bi yerleri aynı çatı altında toplamak yarı spamsa varsın olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5