İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 sitesi için editör aranıyor (ücretli)

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yeni kurduğum mp3 sitesi için scriptin admin panelinden (kullanımı gayet kolaydır) ücret karşılığı mp3, ve resimli video klipler ekleyecek arkadaşlar aranıyor.

Eklenen her bir mp3 ya da albüm için 10 bin lira resimli video klip için 15 bin lira ödeme yapılacaktır.

Ödeme alt limiti : 10 ytl dir (her bin mp3 de)

Ödeme yolları : herhangi bir bankada hesabınızın olması kafidir eft ile yapılacaktır.

iletişim msn [email protected]

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş net olarak açıklamamış, ben msn üzerinden konuştum. Sağdan soldan topladığınız mp3 linklerini sisteme ekleyeceksiniz. 1000 link 10 ytl

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu isi yapacak varsa yanlizca türkce rap mp3 leri icin benimle de irtibata gecen olursa sevinirim. Mp3 lerin taglari ayarlancak ve servera upload edilecek rapid linki olmaz.
Siteler: www.rapmatik.com ve www.rapturka.com
ücrette anlasiriz.. Pm atan olursa görüselim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir süredir giremiyorum ama MP3 yasaktı iyinette. Şu an illegal bir iş için ilan vermişsiniz.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkce rap de lisansli olan bu isi para icin yapan bi kac kisi haricinde pek kimse yok. Ben müyap dan yanlizca FUAT icin uyari aldim ve kaldirdim devam ediyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkce rap de lisansli olan bu isi para icin yapan bi kac kisi haricinde pek kimse yok. Ben müyap dan yanlizca FUAT icin uyari aldim ve kaldirdim devam ediyorum.

Yasa dışı olmayan birşeyse tabiki iyinet forumlarında da serbesttir. Kolay gelsin, umarım en iyisini bulursunuz.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 mp3 > 10ytl kabul eden olursa msnden eklesin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5