İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 Sitesi Oscarları

Türkiyenin En İyi Mp3 sitesi?

• themp3king.com

Kullanılan: 7 43.8%
  • dazlak.com

Kullanılan: 1 6.3%
  • hitmp3tr.com

• muzikhane.com

Kullanılan: 0 0.0%
  • klarnet.net

• muziklerim.com

• anadolurock.com

Kullanılan: 2 12.5%
  • veya.net

Kullanılan: 3 18.8%
  • idoclub.net

• lovemove.com

• Kullanılan toplam oy
    16

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bir anketle daha sizinleyiz forumdaki en iyi mp3 sitesi sahibinin benim olduğunu zaten biliyorsunuz şimdi sıra geldi en iyi 2. mp3 sitesini seçmeye :) Kendi sitemi koymadım çünkü benimki tam olarak mp3 sitesi diil ben kendimi o kategoriye koymuyorum ben müzik kategorisindeyim :p Hadi bakalım seçin en iyi mp3 sitesini

Valla diğer arkadaşlar kusura bakmasın topu topu 10 tene açabiliyordum ekleyemedim yenilerin çoğunluğunu

+ Olarak forumdan gelen istekler üzerine MaxiMp3.Comuda listeye aldım oy vermek için lütfen konuya cevap yazınız MaxiMp3.com diye belirtiniz :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Nihahaha :D MaxiMp3.Com Benim Orti oLur :D
MaxiMp3.com u eklememis listeye :D Editleyemioda :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valal oy kullanamak bana zor geldi cünkü bu sitelerden hiç mp3 indirmedimde :p

Z

zeynelkoc

Misafir
tabiki kendi sitem : )

ayrıca mp3 yükliyemediğini idda eden arkadaş ayıp etmiş

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 tane üyeliğiniz varsa forumda 10 undanda anketi yanıtlayıp en büyük 2. site olabilrisiniz :pPPppp

T

TicaretHost

Misafir
Daha dun kok salmıs mp3 siteleri
var burda. eski mp3 siteleri nerde?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla arkadaşlar iyinet admine söyleyelim bir kategori açsın.
anketlik.en iyiler üzerine oylamalar ve yorumlar hakkında yoksa burası artık anketten geçilmeyecek.
oscarlar biter altın palmiye, altın küre, altın portakal, grammy ödülleri giderde gider :D

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Bencede - siz o gizli odanızda - ;) Bu konuyu bir tartışın ve Anketler , yorumlar diye bir bölüm açılsın..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tur nketlerle olmaz bence :D esasında şole bi site olsa hergun yuzlerce kışının gırdığı değişik kategorılerde oy verılse (turk10 u bunun için düşünmuştum esasında) guzel olurdu burda sen versen ben oy versem ne farkederkı onmlı olan normal kullanıcının oy vermeı dıye düşünüyorum burdakı herkes admın herkes arkadaşına verır veya en çok gordune bundan ılerı gıtmez...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zeynelkoc valla ben hiç indirmedim yaw .. P:

listede gecen hiç bir isteden indirmedim..

Z

zeynelkoc

Misafir
büyük desteğiniz için teşekkürler..

başka username ile girip yapin diyene lafım bunu yapanlar elbet tespit edilebilir (iyinetadmin tarafından phpmyadminden)

Z

zeynelkoc

Misafir
yok ya elbet burada yapılan bi oylamanın öyle büyük bi değeri yok ama olsun

bu aralar herşeye kıl olmaya başladım kusura bakmayın : ) sanırım bu işler beni yormaya başladı

B

besiktaslim

Misafir
bende zeynelin siteye attım oyumu.. tabiki sahte kullanıcı olayını olduğunu zannetmiyorum okadar küçülecek insanlar değil yukarıdaki site sahipleri.

çoğunu tanıyorum yukarıdaki siteler arasından burada 1. seçilmenin çokda bir yararı olucağını zannetmem. extra 1000 tekil hit yollanıcaksa bilmiyorum. ama buradaki sadece eğlence amaçlı .

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
catlaemi unutulmuş. gerçi orda arşiv çok iyi fakat download yavaş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5