İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MP3 Sitesidnen Para Kazanma Yöntemleri (Adsense vs.)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitesinden ;
- kitapyurdu.com : aylık en fazla 30.000.000 yaparsın (komisyon+tıklama )
- updated.com : hesapta ksıa sürede iyi para birikiyor ancak kendim ödeme almadan ödemeler hakkında bişey diyemeyeceğim.

iyi çalışmalar.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Peki domainin icinde mp3 kelimesi gecipde mp3 sitesi olmayan sitelerde kabul edilmezmi acaba adsense ye,mp3 sitesi toplistleri yada mp3 domainli magazin,sarki sözü vs siteler.

selamlar

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar benim sitem yarı mp3 sitesi gerçi ziyaretçiler mp3 için geliyor google reklamını mp3 bölümüne koymayin içeriğinizi sadece mp3 yapmayin sizde ziyaretçileri mp3 ile çekin reklamlari diğer bölüme koyun ben öyle yapiyorum şahsen

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet nasıl kabul ettiler bende anlamıyorum. Çek geldiği zamanda scan ettirip koyarım o zamanda sen nasıl yolladıklarını anlamazsın. dahada fazla polemiğe girmicem gerçekten acıyorum sana..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de kabul ediyorlar, google bu isten ekmek yiyor, mp3 u kabul etmemek gibi bir aptallik yapamazlar

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
bence de kabul ediyorlar, google bu isten ekmek yiyor, mp3 u kabul etmemek gibi bir aptallik yapamazlar

bu işten ekmek mi yiyor :) bence komik bir laf.. google bu adsense çıkmadan öncede googledı yani bu sistemin amacı advertesing sektorunu canlandırmak google acısından.. elbet kazanıcak ama bu işten ekmek yemior google.. yiyeceğini zaten yemiş şu anda fırınları var ekmek üretiolar ve ekmeği satıyolar.. :)

B

BizimMP3

Misafir
ben kabul etmez,yada etmiyorlar diye açmadım
Ederler ancak ödeme yada biraz zaman geçince MP3 download sayfasında adsense bulunduruyorsan tepene çıkarlar manasında dedim.. Ve şu ana kadar bir tek arkadaş cevap verdi ona teşekkür ediyorum. Kitapyurdu ve Updated'i biliyordum ama olsaun gene en azıdnan diğer arkadaşlar gibi yapmadı. Saygılar.
Linkleripaylaşmanızı rica ediyorum tekrardan :) Polemikleri değil...

Z

zeynelkoc

Misafir
mp3 siteleri kabul edilmiyor

domaininiz ile paravana bi sayfa hazırlayıp onaylatabilir sonra da mp3 icerigini koyabilirsiniz.

B

BizimMP3

Misafir
zeynel kardeşim ediliyor
Çok örnek var diğer forumalrda felan sende görmüşsündür bu topicde de birkaç örnekj var
tekrar yazmayayım polemik olmasın.

Benim sordupum ve belki mp3 sitesi töneten olarak senidne işine yarayabilecek adsense hariçler...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama sonuçta günlük sitene gelip kontrol ediyorlar reklamları.. yani kandırmak kesinlikle imkansız google çalışanlarını.. mp3 sitesi sahipleri doldurun formu deneyin şansınızı bu kadar zor değil yani.. burada 1 -2 haftadır etmiyor mu ediliyor mu diyeceğinize doldurun formu yollayın gelsin cevap.. 1 hakkınız yok başvurmak için.. etmediyse nedenini söylüyolar zaten..

B

BizimMP3

Misafir
Ya ben uzatmayalımdiyorum siz elinizcen geldiğinicce polemik.. Polemik için gidin konu açın buraya az bilgi girin,yoksa da yazmayın kardes lütfen :(

Z

zeynelkoc

Misafir
bizimmp3 sanırım gerginsin biraz kimsenin polemik filan yaptığı yok adam açıklama yapıyor...

B

BizimMP3

Misafir
:) Haklısın zeynel kardes,ancak merak ediyorum. Mesela geöen bir arkadaş şuralardan çek alıyordum felan felan yazmıştı MP3 ile ilgili ama çok ufak bi yerde gözüme çarpmıştı ve uzun süre önceydi.
Şimdide sürekli tartışma yapılıyor,polemik bu anlamda yani :) Yoksa değerli yorumları ve paylaşımları için herkse teşekkür ederiz. Updated ile Kitapyurdundan bşka birşey denmeyince gerildim az :D

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım herkes aynı düşüncede olsa burada mesaj bulamazdın emin ol amaç farklı düşünceleri doğruya kaydırmak o yüzden bu gibi platformlarda öyle yorum yazmayın gibisinden şeyler söylenmez.. Herkes istediğini yazar.. istediğini çizer forum kuralları çerçevesinde..

Herkese İyi Paylaşımlar..

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Google ads kullanan mp3 siteleri.

mp3shits.com (hit: 50.000tekil +)
mp3mediaworld.net (hit: 25.000tekil)
fastdown.net (hit: 10.000tekil)
mp3search.com (hit: 40.000 tekil) (google ads değişimli çıkıyor)
mp3int.com (hit 10.000tekil)
top1000mp3.net (hit 5-7.000)
directfreemp3.com
mp3-listen.com
downloadmp3hits.com
mp3bul.net
ve tabiki benim sitem

arkadaşlar daha ikna olmadıysanız buraya bi 50site daha yazabilirim.
Bu sitelerin günlük tekil hitleri inanılmaz çok ve google ayda bu sitelere 3.000 ila 10.000$ arası para gönderiyor.

Google'da mp3 içeriğiyle ilgili bir sürü reklam var. Bunları hosting sitelerinde yayınlatacak değil ya.

hala inanmayan kaldımı ? :D

Z

zeynelkoc

Misafir
iyi o zaman bizim site niye illegal içerik diye alınmıyor?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.mp3musicsites.com/

Yuhunuz :)

sitede aşağıdaki açıklamaya bakın.. biz neler yazalım diyoruz adama bakın kabak gibi sayfanın altına yazmış büyük büyük :)

MP3 is not illegal, it is simply an audio compression format

:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi