İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MP3 Sitesidnen Para Kazanma Yöntemleri (Adsense vs.)

B

BizimMP3

Misafir
Merhabalar,

Google Adsense'ye uymayan içerik türlerinden biri MP3 siteleri sanırım. Bunlar için ne yapacağız ? vegas yada buna bzener ödeme yapan yerler var mı ?
Adsense'ye yakın kar bırakabilecek yerler varmı yada..

Google kabul etmiyor MP3 sayfalarını sanırım. Yani MP3 işini yapan adam ne yapsında kazansın :D ?

Benim adresim;

www.BizimMp3.com

N

nsbil

Misafir
sanirim demiyelim kimse umit beklemesin bari. adsense mp3 sitelerini kesinlikle kabul etmiyor. bu konu kurallarindada mevcut.

B

BizimMP3

Misafir
Adsense yi demedim zaten
Mesajım mı yanlış yoksa gene mi yanlış anlaşılma :( :(

Google'ı biliyoruz nereden kazanabiliriz ondan başka ?!

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 ile ilgili bilgiler yahut linkler barindiran siteleri de mi kabul etmiyor peki?
kesinlikle mp3 bulundurmayan sitelerin durumu nedir?

B

BizimMP3

Misafir
İşin aslı şu beyler ama konu kaynamadan iblgilendirici bir konu olsun bari.. Olay budur google kitabına göre :) [nası delikanlı kitabı varsa bu da google ın :p]

" MP 3 Download edilebilen yerde göstermemek üzere istediğin gibi reklamı yayınlayabilirsin.."

Ben böyle biliyorum olayı.. Neyse alternatifler ? Yada google mp3ler ialıyor mu ?

http://www.mp3-tr.com/ bu nasıl olduysa yapmış..

B

besiktaslim

Misafir
arkadaşlar size tavsiyem ki bende öyle yapıcam mp3 sitenizin yanında 1 site daha açın
mp3 hitlerinizden faydalanarak diğer sitenizin tutmasını kolayca sağlayın ...
buda bi yöntem sayılır..
enazından piyasaya birkaç site daha girmiş olur...

B

besiktaslim

Misafir
AkrepList kesin olarak yasak yoksa herkez paravan site açar :)
bide senin toplistle ilgili bişey dicem sana belki farketmemişsindir özeline atıyorum.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.alican.org ve daha birçok site var merak etmeyin google kabul ediyor.. Araştırın sonra yazın lütfen kesinlikle etmiyor falan çek alan birçok kişi var çeki yollamaz falanda demeyin

W

wow_cek

Misafir
**alicanorg ** sitendeki arama motorunu sonuçlarını ayrı sayfada veriyor bu sorun olmazmı birde kendi sitenin içeriginide aratabiliyorsun kendi sitenden çıkan sonuçlardan da para kazanabiliyormusun

B

besiktaslim

Misafir
arkadaşım senin
DOSYA EKLE linkin normal DOSYA EKLE
DOSYA YÜKLE linkin DOSYA EKLE ye çıkıyo

ve gördüğüm kadarıyla 1 tane mp3 var oda telifli değil sadece şarkı sözlerin var
bana mantıklı gelen budur birçok siteden örnek ver ona bakalım
varsa okey herkez aydınlanmış olur

hadi mp3 varmış :) zor buldum ya ama
Osuruk Marşı.mp3
Axe Reklamı
Alo ? Ben Vahit
Alooo Kardeş TELEFON ÇALIYOOOOR!!!

teliflimiki bunlar bilemiyorum neyse başka bi örnek varsa ok

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğin cevapla kendi seviyeni gayet güzel belirttin Veritabanında 431 Dosyalar ve 6 Kategori bulunuyor Toplam İndirme: 6607 3 günde indirildi 300 yabancı 100 yerli 30 komik dosya var. kendini haklı çıkarmak için boş boş yazılar yazma siteye. Ayrıca ben burda çıkıp insanların adına konuşmam bu para almış bu etmiş demem isim vermem genel konuşurum. Yalan söylicek halimde yok inanmıyosan kayıt olmazsın gece gece insanların sinirini bozma.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha bide siteye girince karşına çıkan yerli mp3 yabancı mp3 yazılarınıda göremicek kadar kötü durumdaysan bence forumlara falanda mesaj atma arkadaş

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu nerden nereye gitmiş tartısmaya devam :) kazanacak yontemler var elbette mp3 sitelerini incele derim. kolay gelsin.

B

besiktaslim

Misafir
https://www.google.com/adsense/policies sayfasından :

Telif hakkı yasalarına uygun davranma açısından, MP3, video, haber grubu ve resim sonuçları içeren web sayfalarında Google reklamları gösterilemez

ewet ki bence bu grup ba linklerde girer

ben komik bi adamımdır :D
php nuke kullanamayacak kadarda bilgim yok diyelim çünkü forum harici herşeyi kendim yazmasam harbi harbi içime oturur :eek:
diğer bi değişle seni notepadde bişeyler yaparken görmek isterdim
sonuncu olarak benden sonramı değiştirdin sitede aktif yaptın yoksa benmi görmedim bilemiyorum ama burdaki kimseyi kandırmaya hakkın yok

SENİN SİTEN ZATEN BAŞTAN AŞAĞIYA UYGUN DEĞİL NERDEN KOYDUN REKLAMI BİLMİYORUM AMA MP3 LER SENİN SİTENDEN İNİYOR KAYNAK SİTE SENİN ATILMAN AN MESELESİDİR.. BAŞKALARINI TAM NET OLMADAN YÖNLENDİRME RAHAT OLUN FALAN DİYE

şimdi istediğini yaz cevapsızsın dostum başkası bişey derse yazarım ama :D

B

Bedavalar-Net

Misafir
Yapmayin arkadaslar herkez kendi isine baksin,burasi yardimlasma forumu ve bana hala adsense den gelmedi mail :D daha da gelmezse bir telefon acicam google baska care yok ;)

B

besiktaslim

Misafir
iyi kötü haberi geliyor senin sitenin rahat rahat alması lazım
bugün bana bayaa hit göndermiş düşün artık
bizzat tavsiye edilir :D

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar ben böle gezer iken http://googleturkiye.com/ die bi site gördüm.Bu site google tarafında yarın bigün mahkemeye verilip alınabilirmi.Yoksa eleman rahat rahat kullanabilirmi? Google adı tescilli değilmi? Bu şekilde kullanılmasına izin varmı.

B

BizimMP3

Misafir
Bu nedir kardeşim horoz dövüşü ramazan ramazan !! :( :(

Bi forumda gördüm ama unuttum vegas felan deniyordu.
Adsenseye alternatif olanlarda varmış onun gibi mp3 siteleri fln kabul eden
Bilgi istiyoruz. Saygılar. (Kavga etmek isteyenler lütfen başka yerlere.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi