İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3-tr.com & mp3dinlicem.com sahibi kimse ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3-tr.com
mp3dinlicem.com

ve daha bircok sitenin sahipleri her kimse ( yani sitenin sahipleri ayni kisi ) kac defa email attim ulasamadim kac kez sitelerin de bulunan iletisim formunu doldurup gonderdim ama bir turlu ya ellerine ulasmadi yanda sallamadilar. Bu sitenin sahiplerini taniyan birileri varsa nasil ulasacagim konusunda yardimci olurlarsa sevinirim.

Ne calinmadik logom
Ne calinmadik resimlerim
Ne calinmadik iconlarim
Ne calinmadik sitem

KALMADI ! Bu aradas kimse sanirim gozunde fenomen olarak gozukuyorum ki yaptigi her sitede ya tasarimi komple aliyor ( batiriyor ) yan da kullandigim yaptigim resimleri iconlari vs. kullaniyor.

Konunun yeri sanirim dogru yer. Birisi nasil ulasacagim konusunda yardimci olursa sevinirim.

Not : Bu arkadas kimse duzenli olarak hergun siteme girip sitelerimi de kontrol ediyor :) Yok yani IP Sini banlayacagim ayip olacak ...

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5