İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3-tr.com 'un sahibinin haysiyet ve serefi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Gulbahce.Net

Misafir
Adamına göre muamele :D N'aparsın :D
mesela iyinetadmin de gmail.com a giremiomus. Bu google kesinlikle adamına göre muamele yapıyo :D

T

trlist

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Elmasgunes napsin benim yuzumden kimse ile kotu olsun istemem. Hos kapatsa da bu tip serefsiz insanlar gider baska yerden host alirlar oda dert degil yani ...

Kul hakki yemek cok kotu birseydir. Ve Ben HAKKIMI HELAL ETMIYORUM ! ALLAH SEVDIKLERINDEN CIKARTSIN ACISINI !
böyle konular hakkında cevap yazmiyacakdim ama bu kadar da olmaz.
bu site dizayn i senin değil tamplet bu hemen sahiplenmeni anlamadim seni forumdan sacma konuların sacma cevaplarin la bilirim lütfen bu konu hakkında daha fazla birseyler yazip kücük düşme...
burda geyik yapacağina al sana o şahın msn adresini.. [email protected]
ama bence bu konuyu kapat daha fazla rezil olma...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne dersiniz arkadaşlar adam olurmu mp3-tr yoksa scriptini verelim mi şoyle en güzelinden

3

3247

Misafir
h4x0r' Alıntı:
ne dersiniz arkadaşlar adam olurmu mp3-tr yoksa scriptini verelim mi şoyle en güzelinden

Aslında buda bir çözüm değil.
Sonuçta mp3-tr'yi yapan kişide kernel32'den scripti çalmış.
Yani scripti dağıtırsan kernel32'ni scriptini dağıtmış olmayacakmısın ?
(Bu kişinin yaptığına diyecek bir şeyim yok zaten...)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sık tır

sktrn edin alan alsın çalan çalsın bundan sonra bende calacagım

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya site içeriğim çalındı diyen herkes banlanmış, niye banlandı acaba bu arkadaşlar bilen varmı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trlist' Alıntı:
böyle konular hakkında cevap yazmiyacakdim ama bu kadar da olmaz.
bu site dizayn i senin değil tamplet bu hemen sahiplenmeni anlamadim seni forumdan sacma konuların sacma cevaplarin la bilirim lütfen bu konu hakkında daha fazla birseyler yazip kücük düşme...
burda geyik yapacağina al sana o şahın msn adresini.. [email protected]
ama bence bu konuyu kapat daha fazla rezil olma...
yuh be, yalanında bu kadarı, git göster nereden almmış o tempalteyi hadi.burda küçük düşen sadece sensin.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D arkadaşlar tasarımı bırakmayın ister frontpage ister php asp ... çünkü buda bir sanattır...

adama diyecek lafım yok... hadi çalarsında :D bu kadarda değil yani :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel32 adina yaziyorum nedenini bilmedigi bir konudan dolayi banlanmis :

Kernel32 diyor ki :

@TRList senin de mp3-tr den farkli olmadigin icin sizin gozunuze hersey template everythin.info da ki tasarima ait bana bir tane template gonder bu kadar kisi icinde senden ozur dileyim butun sitelerimi sana devredecegim devretmessem en adi serefsiz insanim. Bende burada herkesin gormesi icin tasarima ait ( Hos tasarim yok sadece text ve 2 tane resim 1 de logo ) png ve psd dosyalarini yayinlayacagim. Ama iste sana giren cikan birsey var demek ki sende onun gibisin ki gocunuyorsun burdaki herkes bilir ki benim hic bir sitemdeki hic bir tasarimim calinti degildir ve hepsi sahsima aittir. Senin yasin kadar benim site yapan ogrencim var. Siz gidin PARAN KAZANDIRIYORUZ diye actiginiz affiliate programin da milleti kandirin. Sonra gelip burda baskasina camur atarsiniz.

Hadi kolay gelsin.
Unutmayin ki burda herkes kimin ne halt yedigini biliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5