İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3-tr.com 'un sahibinin haysiyet ve serefi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadas da ne kadar haysiyet ve seref var sizce ?

Yok yani bence haysiyet seref ahlak namus namina hic birsey yokta. Nerden ciktigini bilmiyorum da bir anadan cikmadigi kesin.

Bu arkadasin kac tane sitesi varsa hepsi benden calinti icerikleri de calinti. Ne guzel dunya ... Ben emek cekeyim sen gibi serefsizler sahip ol. Sonra da dalga geceer gibi email at "Hacidayi kusura bakma" iste senin haysiyet ve serefin bu kadar...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen oyle hostlari elmasgunes de olmasaydi yapacagimi biliyordum da yatsin kalksin elmasgunese dua etsin abi bir insan da hic mi haysiyet seref namus ahlak inanc olmaz ya ... Ben hayatim da bu kadar assaglik bu kadar haysiyetsiz ikinci bir kisi gormedim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elmasgunes napsin benim yuzumden kimse ile kotu olsun istemem. Hos kapatsa da bu tip serefsiz insanlar gider baska yerden host alirlar oda dert degil yani ...

Kul hakki yemek cok kotu birseydir. Ve Ben HAKKIMI HELAL ETMIYORUM ! ALLAH SEVDIKLERINDEN CIKARTSIN ACISINI !

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çağırın o sitenin sahibini biraz konuşalım şu forumda :)
arki nerdesin ya sende gel bakim :)

T

tahtakale

Misafir
yok yani, başka yerden host alırsa, daha rahat öpersin diye şeettim.

G

Gulbahce.Net

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
çağırın o sitenin sahibini biraz konuşalım şu forumda :)
arki nerdesin ya sende gel bakim :)
Burdayım canım. Takip ediyorum :D Ama sanki tanıdıgım biriymis gibi gelior o sitenin sahibi. :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanıyan varsa gerçekten çağırsın delikanlı gibi konuşsun şurada, tabi delikanlıysa...

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne konuşmasını bekliyorsunuz ? Adres falan mı ver diceksiniz.. Yapmış bir şerefsizlik bunun nesine konuşabilir ki.Host sağlayan birfa ile iletişime geçip çözmek lazım.Nitekim elmasgunes bu işe özen gösterir, onun başına çok gelmişti bilir ne kadar şerefsizce birşey olduğunu.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres olabilir aslında iyi fikir :p
gelsin özür dilesin tasarımı değiştirsin o kadar yeter heralde kernel verir son kararı.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer buraya gelip özür dilemezse bu şerefsizin scriptini beleşe dağıtcam

madem sen kul hakkı yiyosun bende senin scripti dağıtırım

ayrıca bu şerefsizin bebesi bizim arşivide çalıyor

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dinsizin hakkından imansız gelir demişler

madem o bizim mp3 arşivimizi kopyalıyor bizde onun scriptini kopyalıyalım

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok sukur benim scriptlerin hic biri simdiye kadar w (a) r (e) z 'e dusmedi bundan sonra da dusmez insallah kimsenin scripti. Bu kadar yapilmaz. MSN listemdeki kisilerden birisiymis ve ben farkinda olmadan yardimci da olmusum. Sagolsun bir arkadasim msn adresini soyleyince farkettim olayi. Bu serefsizlige bir son versin kimsenin emegi ile oynayip sonra da birde arsizlik edip dalga gecmesin. Elmasgunes ( Ferhat ) ile de konustum. Bakalim hayirlisi.

ha bu arada caldigi adres : www.xxx.com ( sildim baska serefsizlere meydan hazirlamamak adina )
kendine actigi site : www.everythin.info ( sanirim caldigi 4. veya 5. site )

Arada fark varmi siz soyleyin allah askina ...

benim dusen domain tasarimlar.net in tasarimini goren olmustur. onun da tasarimini calip www.mp3dinlicem.com 'a icine edecek derecede duzeltip atmis.

mp3dinlicem.com daki logo da ki kuslari bile calmis ... www.kaazto.com dan ...

mp3-tr.com daki mp3 download resmini de www.muziksaati.net e yaptigim tasarimdan calmis.

size zahmet mp3dinlicem.com 'un kaynagina bakin resimlerin hepsinin basinda /wyXXX 'dir. buda benden calindiginin baska bir garantisidir. Nasil derseniz ben yaptigim her sitenin altina web-yap inc. yazarim ve resimlerin hepsinin wyUst.jpg gibi yaparim ayni sekilde klasorleride. En azindan klasor ismini images yapmis zahmet edip ...

Kolay gelsin.

h4x0r : destegin icin tsk ederim dostum ...

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oha buna da pes derim. O kuşu bile çaldıysa artık. Herşey beklenir bundan.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ona bir kus verecem de neyse :)

Cok zoruma gitti benim ... Surda benden kotuluk goren bir kisi varsa ciksin soylesin mumkun oldugu kadar baskasina elimden geldiginden fazla yardim etmeye calistim ama gel gor ki iste boyle olunuyor ...

cok basit herkesin para ile paylastigi mp3 arsivini ben karsilik beklemeden mp3 site sahiplerine sundum. onda da nankorluk ettiler sesimi cikartmadim. Kimi tuttu arsivin tamamini cekti ( mp3-tr.com da dahil ... ) kimi tuttu arsivi direk iframe ile sayfasina koydu. kimi tuttu benim arsive benim diyip 2 kisiye para ile satti ( o serefsizi zaten bir bulsam ... dunyanin kufurunu yedim o serefsiz yuzunden durduk yere ki cok sukur akladik kendimizi ) ne bileyim iste oyle yani ...

Karar verdim zaten bundan sonra tasarim yapmayacam hatta front page kullanacagim :D

G

Gulbahce.Net

Misafir
Yaw Mp3-tr.com'un sahibine attırim sana bişi olmasın :D
Ne demek f.page kullanıcam :D Ben ondan kullanıom zaten. Gayet cafcaflı oluyor :) Ama spam sayfalar :D Normal sitelerde ya template yada hazır script : )

K

Kaplanizma

Misafir
ben zaten saa diom olm yav bırak şu asp php yi dön frontpage'e valla bide yaptıım spam sayfaları indexlettirebilsem tamam olacak ama indexlemiyor yav :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5