İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 ve Müzik Siteleri Sahiplerine!

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne için görüşmek istediğinizi yazarsanız daha yararlı olur..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Monkeyman' Alıntı:
Ne için görüşmek istediğinizi yazarsanız daha yararlı olur..

Ben söyleyeyim Arkadaşım kesin benim toplistim veya hitlistim var eklermisiniz diyecek böyle pervalı şekilde yazdıgına göre. :p

E

epido

Misafir
bence yenı bir grup fln mp3 tanıtımı ıcın mp3lerini sitelere ekleticek sanırım

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanatı para ile ölçmeyelim lütfen müzik adına yardımcı olmak isteyen varsa görüşmek istiyorum.

E

epido

Misafir
anladm ben onların mp3 leri sitelere koycaz Yanlız tekrar dıyorum Topic yanlış yerde Para kısmında

Ancak bu mp3 siteleri de su ile çalışmıyor sonuçta ozel extra bir tanıtım varsa tabıkı para ile olucak adamların mp3ünü ben kendi siteme(www.HemenMp3.net) normal bir sanatçı ımış gibi eklerim. daha once bır suru yenı grup sanatcınınkileri yaptıgım gıbı vs. ama MP3 sitesi illegal reklam parası fln nerden çıktı dersen o zmn sen neden mp3 sitesi arıyorsun ki tanıtım için Elin mahkum sonuçta bu yol mp3 sitesinden geçiyor Bu yuzden bu illegal siteler işe yarıyor işte yeni sesleri tanıtma açısından :) Haksizssam soleyin valla neyse bakalım biz işimize

Aslına soyle olsun siz albumu tanııtım olarak mp3 siteleri banner reklam verın

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Link100.net' Alıntı:
sanatı para ile ölçmeyelim lütfen müzik adına yardımcı olmak isteyen varsa görüşmek istiyorum.

İyide niye internetten Para kısmına açıyorsun arkadaşım bu başlıkla alakası ne :S

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:

Sanati para ile degerlendirmeme niyetindeysen mp3 sitelerinden niye yararlanmak istiyorsun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5