İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3evi.com'mu yoksa Mp3arsivi.org mu?

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizce hangisini tercih etmeliyim mp3arsivi.org sonuçta hit sahibi olan site o ama yeni düşen ve ferhat ve erhan abiden kurtarıp alabildiğim bi domain :) sizin fikriniz nedir...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
mp3evi.com daha güzel bence daha kolay ve akılda kalıcı

Z

zeynelkoc

Misafir
mp3evi kısa ama kulağa pek hoş gelmiyor
mp3arsivi daha güzel bence mp3arsivi olarak devam et

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw mp3arsivi de org uzantılı çoğu kişi .com a giriyor sinirim bozuluyo :) mp3evi kısa ve akılda kalıcı diye düşünüyorum bende belli bir adım var sonuçta mp3arsivi.org ilede doğrusu ya bakcez artık ilerleyen günlere göre

P

Parae

Misafir
ahh ahh .. :) ... paraevi'nden sonra çok ev 'li site çıktı :p ..

mp3evi daha iyi duruyo ...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
mp3arsivi' Alıntı:
sizce hangisini tercih etmeliyim mp3arsivi.org sonuçta hit sahibi olan site o ama yeni düşen ve ferhat ve erhan abiden kurtarıp alabildiğim bi domain :) sizin fikriniz nedir...
Ehuehe :) Ben bu aralar bakmiyorum o islere abisi. Sana fırsat veriyorum iste. Simdiden ne kadar alabiliyorsan al. iLerde sana bırakmam ona göre :) Bunun disinda ismimin iLk harfini Büyük yazarsan sevinirim :D
Ayrıca : Mp3evi.com Daha güzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5