İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3indir.net Reklam seçenekleri

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3indir iyidir iyi ;) banada iyi hit yolluyo memnunum 2. sitemde ilk 10 da onada iyi geliyor.2. sitem daha 1 haftalık hiti 2000+ oldu bile ;) sağolsunlar böyle listeler oluşturarak bizlere katkı sağlıyorlar. aynı şekilde bizde onlara ziyaretçi yollayarak hit kazandırıyoruz. bu işler böyle işler. fazla uzatmaya gerek yok suyu kaçtı.arkadaş reklam seçenekleri diye açmış topici siz nelerden konuşuyonuz..

P

paradox

Misafir
Boşver reklam veren yok zaten sağol övgülerin için. Reklam seçeneklerinin tamamını geri çekiyorum text reklam dışında.

A

|AtyMir|

Misafir
açık konuşayım bundan önce reklam almıyordum ne adamlar geldi eg-zotik ürün satışından tut vegascusuna kadar almadım. reklam almazken teklif daha çok oluyor. gene almamak en güzeli geldi bana. bakacağız artık. elbet birisi gelir full anlaşırız nede laf karmaşası çıkar böylece.

P

paradox

Misafir
Yok abi reklam falan almıyorum text vermek isteyen olursa iframeli 40bin hiti olan siteye versin töbe töbe vallaha çamur at izi kalsın. Bol hitler herkese..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5