İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3indir.net Reklam seçenekleri

P

paradox

Misafir
Mp3indir.net sitesine reklam alınacaktır. Reklam seçeneklerimizde pop up yoktur. Siteye girerseniz reklam alanlarını görürsünüz. Dönüşümlü olarak gösterim yapılacaktır. Orta alan %50 dönüşümlü 50 ytl alt alan %50 dönüşümlü 40 ytl. İstatistik için:

http://t.extreme-dm.com/?login=mp3indi

Tekliflerinizi msn,özel mesaj veya buraya yazarak iletebilirsiniz. Msn :[email protected]

P

paradox

Misafir
Tekil webservise göre 15bindir kimsenin ilgisini çekmiyor sanırım garip. Bunun 2 katı fiyat isteyen ve bu kadar hite sahip olan toplistlere reklam veren sürüyle adam çıkıyor piyasa içler acısı.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında piyasa iyiydi. düşürdüler.. kendilerini bilirler.

P

paradox

Misafir
Fiyat fazlamı arkadaşlar yorum yaparmısınız rica ediyorum.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşım fazla falan değil fiyat.inşallah bulursun reklam veren.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi piyasayı mahvettiler adamlar 10 ytl ye yeşillik olsun diye reklam alanlar var. bunların yüzünden reklam piyasası çok düştü.

P

paradox

Misafir
Sağ tarafa tek satır link 15 ytl dir. Buraya ya da ö.m olarak reklam verebilir yorum yazabilirsiniz. Bol hitler..

C

coklenyez

Misafir
evet piyasayı baya düşürdüler

birlik olup bence reklamları çıkartalım derim bu şekilde hepimiz zarar ediyoruz reklamverenler hariç

P

paradox

Misafir
Teşekkür ettim :) Evet o sayfada sorun var çünkü birazdan yapıcam sayfayı :) aslında öyle bi sayfa yok eaheha matrix gibi oldu. Reklam piyasası öldü denebilir arkadaşlar başımız saolsun..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu çok kere söyledim ama işte piyasa elden gitti bi kere.. reklam veren memnun.

hayırlı olsun yeni reklamın bu arada..

P

paradox

Misafir
Evet Listedeki sitelere hit gönderen de o sitedir. GerçekSohbet.com listeden çıkartılmıştır 2 gün önce bu bir. Bir arkadaşı gelip msn den rica etmiştir geri ekle lütfen diye iframe açmicak diye ve geri eklenmiştir ve dün tespit ettim iframe açtığını ve anca 600 kişi yollayabilmişti ben sildiğimde. Şu anda listede 1 iframeli site yoktur. Sanırım sende bir zamanlar iframe açıyordun ve silindin ondan böyle bi msg atma gereği duydun. İlk 10 siteye toplam 20bin kişiyide iframeler mi yolluyor :) evet o bana açıyor bende üye sitelere arkadaşım. Hatta günlük kazancımıda iframelerle sağlıyorum. Yazık sana insanları karalayarak bişeyler elde etmeye çalışan gruba acıyorum.

P

paradox

Misafir
webkolik' Alıntı:
Çoğu hiti http://www.gerceksohbet.com/ dan geliyor. Frame açmış bu siteye. Onun için hit rakamları inandırıcı değil. O site bi frame i silerse hiti 5000 lere kadar düşer. Hiç tavsiye etmem. Bu bilgi verdiği extremetracking.com sayacında saklı :) http://extremetracking.com/open;ref1?login=mp3indi burda
Ha bu arada burda extreme i vermişsin. Extreme pop upları göstermez iframeleri ve text linkten gelenleri gösterir ama sanırım pop upları göstermediğini bilmiyosun buda benden sana bir bilgi olsun. Gerçeksohbet.com un günlük tekili 6000 dir. Çıkar bakiyim 40binden 6000 i kaç kalıyor matematik varsa bulursun? Ama sırf matematik yetmiyor birde beyin lazım onunda varlığından pek emin değilim. Eğitim cahilliği alır eşeklik baki kalır..

W

webkolik

Misafir
Bide ben düzgün konuşuyorum. Sizden ricam seviyeli bir şekilde konuşmanız. Karşınızda arkadaşınız yok.

P

paradox

Misafir
Hala ispat diyor. Orda pop updan gelenler gözükmez. Cahilsin belli etme bari arkadaşım.

C

coklenyez

Misafir
arkadaşım dikkat ederseniz 6 dk da sadece 20 kişi girmiş
saatte 200 kişi yapar 200*24 = 4800 yapar bu ardakaşın 50.000 tekili var
biraz düşünün bu işleri
bi siteyi karalamak öyle kolay değil
ben bugun gelirim senin sitene iframe açarım bi log tutarım alın size sahtekar varmı böyle mantık ya çok iyi işler yapıyor ve bana günlük 2500 çıkış veriyor çok memnunum istersen sen hileci damgası vur umrumda değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5