İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mrblar Pin kodum gelmedi Başka birsey takıldı kafama

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar pin kodum gelmedi yada bana ulaşmadı bu konuda bir sıkıntım var arkadaşa sormustum pin kodum gelmedi ama eft işlemleri icin ufak miktarda gönderdikleri ücret ile eft işlemini onayladım ama halen eksik bilginiz var odemeleriniz bekletiliyor diyor. Pin koduna gerek kalmaz eft yi onaylarsan dedi arkadaş sizce pin koduna gerek kalmıyormu eft onaylanınca nedir bilgi verebilcek arkadaş varmı ?

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. pin girmeden paranı hiç bir şekilde alamazsın.

2. pin girip eft doğrulama yapmazsan paranı çek olarak alabilirsin.

3. pin girip eftyi de onaylarsan, paranı paşa paşa banka hesabına alırsın.

durumlar bu şekilde, pin 50$ biriktikten sonra gelir ve pin gönderildiğinde pin giriniz diye bir link oluşur, gönderilme tarihi de yazar, ancak gelmesi biraz gecikebilir, postayı kontrol et, postaların kaybolma ihtimali olan bir yerde oturuyosan, komşulara, kapıcıya, tanıdıklara, Google'dan önemli bir mektup beklediğini söyle ki, gördüklerinde sana getirsinler... Çünkü, o zarfın üstünde şöyle bir ifade yazıyor: "Ekte Önemli Hesap Bilgileri Yer Almaktadır" :) Google bunu neden yazıyosa, tabii, Türkiye'de yaşadığımızı hesap edecek değil ya. Bunu gören kötü niyetli birinin almaması için hiç bir neden yok :)

Neyse, umarım sağ sağlim gelir.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
FK88 ne dediğini anlayamadım milleti ayağamı kaldır diyosun :) oldu sormayı denicem bak senden bir önce yazan arkadaş anlamış meseleyi nasıl asla alamıyorum bunu anlamış degilim erkan özdemir arkadaşım demiş pin adres doğrulamak için eft test ödemesi hesabı doğrulamak için demiş sende demişssinki pin girmeden asla alamazsın demişin ödemeyi bu nasıl oluyor ? biri bişey diyor başka biri bişey harbi kafa 1 ytl :) saolun genede

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5