İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn de dumur oldum engellediğim beni gördü

H

honeyed

Misafir
arkadaşlar msn de engellediğim biri bana mesaj attı ve dumur oldum. 4-5 aydır msn kullanmıyorum. eskiden böyle bi program yoktu yapılamıyordu. yeni bişeyler mi çıktı bilgisi olan var mı acaba. msn live kullanıyorum bu arada ayrıca discovery live yaması yüklü bunlardan olabilir mi ????

unix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de olmustu bu sanırım live ile biryerde bug var

H

honeyed

Misafir
abi böyle bişey olabilir mi ya koskoca microsoft un yaptığı olaya bak hayatımı karartcak benim 2 yıldır engellediğim arkadaşlar var işim gereği msn de konuşmamam gerekiyor onlarla. vala rezil olduk ya

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
engellemek demek kişinin seni offline görmesi demek. live messenger'da offline görünen kişilere mesaj atmak diye bir şey olduğuna göre, engellediğin kişilerin de sana mesaj atabilmesi normal.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asıl eskiden böyle bir proğram vardı. Ama bu durumdan şikayetci olununca microsoft bu özelliği iptal etti. Şuan için böyle bir proğram olduğunu sanmıyorum ( varsada lamerlerin hekerlerin düzenlediği bir sistem). Kısacası yasal değil diye biliyorum...

H

honeyed

Misafir
engellemek demek kişinin seni offline görmesi demek. live messenger'da offline görünen kişilere mesaj atmak diye bir şey olduğuna göre, engellediğin kişilerin de sana mesaj atabilmesi normal.

demek istediğini anladım ploop ama offline mesaj olmadığından eminim hatta titreşim bile gönderdi. unix adlı arkadaşın dediği mantıklı geliyor bana bi açığı var galiba programın

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asıl eskiden böyle bir proğram vardı. Ama bu durumdan şikayetci olununca microsoft bu özelliği iptal etti. Şuan için böyle bir proğram olduğunu sanmıyorum ( varsada lamerlerin hekerlerin düzenlediği bir sistem). Kısacası yasal değil diye biliyorum...

dmsn isimli programda var o özellik.. ancak microsoft bu özelliğin kaldırılmasını sağladı ancak eski sürümlerde sanırım hala kullanılabiliyor diye duydum...

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.tamindir.com/program/5481/Messenger_Discovery_Live.htm

şöylede bir program var. yazdığına göre

"Kişilerinizden birisi sizi sildiyse yanına işaret koyar

Birisini engellediğinizi/sildiğinizi gösterir

Kişilerinizin şimdiye kadar çevrimiçi olup olmadıklarını gösterir

Kişilerinizin görüntü adlarını ve kişisel mesajlarını listeler

Kişilerinizin hangi MSN Messenger sürümünü kullandığını gösterir

Kişilerinize ne kadar mesaj gönderdiğinizi, onlardan ne kadar mesaj aldığınızı ve mesaj gönderme/alma oranı istatistiklerini gösterir

Kişilerinizin MessengerDiscovery kullanıp kullanmadıklarını gösterir"

listede kalabalık yapmasın diye çok konuşmadığım kişileri siliyordum ama artık sildiğimizide anlaycaklar galiba :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn dicovery de kısı gırmıs gıbı mesajcık acıyor sızı engelledı sızı lısteden sıldı dıye bende sıkayetcıyım bu konudan ama yapacak bısey yok

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O programların çoğu saçma sapan bilgiler veriyor. Hele o karşı taraf sizin pencerenizi açtığında haber vereni yokmuydu. msn discovery idi sanırım. Çıldırıyosunuz. Alakasız alakasız pencereler açıyordu :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn bir yama çıkartır. 2. kat engelleme. Astarın üstüne 2 kat boya atarsın. Engellediklerini bidaha engellersin gemici düğümü olur :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sorma bende aynı sorunu yaşadım.Kız arkd.ma gidiyorum dedim sonra msn e işim düştü açtım engelledim fark etmiş açıklama yapmak deveye hendek atlatmaktan daha zor :(

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde Basıma 3 Defa Geldi Rezil Oldum :) Ama Yalan Soyleyerek Durumu Duzelttim :D Gercek Ten İnsan O An Ne Soyleyeceğini Bilmiyor En İyisi Yalan :)

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bahsi geçen MessengerDiscovery'i bir zamanlar kurmuştum. Bundan yaklaşık 3 ay önce. O da beni cep'ten oturum açmış gibi gösteriyordu. Derken sewgilim beni bi engelledi ve şap diye engelledi diye msg göstermişti.

Ama ne yazıkki o günde format attıgımdan pc'me, programın bir daha o versiyonunu bulamadım. bulan ve elinde olan varsa, bizlerle paylaşırsa sevinirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5