İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN de Webmaster Sohbet Sistemi (900 kişi KACIRMA)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar [email protected] bu hotmail adresini msn 'nize ekleyere Webmaster sohbet sistemi oluşturuyoruz.Bu sistem sayesinde büyük bir webmaster ağı oluşturuyoruz.Bu ağda isteyen istediği soruyu sorabilir ve anında link değişimi yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken verdiğim msn adresini msn ye eklemek ve bir titreşim göndermek ardından gelen uyarıyı kabul etmek.Kontenjan 900 kişi olup bu sistemden hiç kimsenin bir karı yoktur.

Ekran görüntüsü:
0222295548444a333c4a6.gif

Webmaster chat sistemine hepinizi bekliyoruz..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu forum niye varki zaten o dediklerini yapmak için.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemin amacı tek bir msn adresinde bir webmaster grub oluşturmak.Herkesin kendi görüşüdür beğenmeyen eklemeyebilir.

900 kişi tek bir msn adresinde :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sen getir o gruptaki arkadaşları buraya onlar buraya üye olsunlar ...
Spamın bini bir paraya ya ...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne spamı neyden bahsediyorsun? Bilip bilmeden insanları suçlamayı çok seviyorsun.Burada spam felan yapan yok.Sırf mesaj sayım artsın diyede milleti suçlama.Spam yapan asıl sensin.Bişeyler yazarken biraz beyninizi kullanın.En sevmediğim şey bilip bilmeden bir insanın diğerini suçlaması.

Servisi denedinmi ? (denemedin) Öyleyse yorum yapmayacaksın !!

Bu servis http://messengergroupchat.com tarafından ücretsiz sunulmaktadır.İsteyen grup açabilir.

R10 zone v.b. un msn grubu varken ben neden iyinet 'in olmasın dedim ondan böyle bir başlığı açtım.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne spamı neyden bahsediyorsun? Bilip bilmeden insanları suçlamayı çok seviyorsun.Burada spam felan yapan yok.Sırf mesaj sayım artsın diyede milleti suçlama.Spam yapan asıl sensin.Bişeyler yazarken biraz beyninizi kullanın.En sevmediğim şey bilip bilmeden bir insanın diğerini suçlaması.

Bu servis http://messengergroupchat.com tarafından ücretsiz sunulmaktadır.İsteyen grup açabilir.

R10 zone v.b. un msn grubu varken ben neden iyinet 'in olmasın dedim ondan böyle bir başlığı açtım.

fikir ilk senin aklına geldi ya ondan şimdi laf söyleyen çok olur. Bence gayet güzel bir uygulama tebrikler..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Sen yukardakini kullanamadığın için böyle bir HIRlama içine girdin ..

Nolcak söyliyeyimmi MSN de birileri toplancak sonra mailler satılacak reklam amaçlı kullancak birileri diyecekki sana ya site tanıtımım var toplu mail atarmısın sende atarım elbette bilmem ne kadar para işte al sana SPAM...
Düzgün işler yapın düzgün saçma sapan işler değil....

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix çok doğru söylüyorsun.Nedense bazı insanlar ilk yapanları çekemiyor.Buda onların sorunlu kişilikler olduğunu gösterir.

Spam yapacak adam için sence forum bir engelmi ?
Spam yapan adam her yerde yapar.Ben şimdiye kadar hayatımda 1 kere bile spam yapmadım ve yapmamda. Ayrıca orayı da başı boş zannetme.Nasıl burada moderatorler kötü konuları engelliyorsa orda da öyle.Msn grub da da kurallara uymayan üyeleri banlayabiliyorsun.

Ben diğer msn webmaster grublara da kayıtlıyım.Hiç bir sorun yok.Spam yapan yok ! Gayetde güzel ve iyi oluyor.Beğenmiyosan kullanmazsın..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Gayet güzel bir fikir dostum en azından anlık konuşmalar yapılabilir boş konuşmalar bile olsa ufak sorular bile olsa

Tebrikler kayıt oluyorum

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux yorumun için teşekkür ederim.Bende zaten bu düşünceyle açtım.En azından ufak ve acil bir sorumuz olur sorarız diye.Ama kıymetini bilmeyenler var.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu olayı neden bu kadar büyüttünüz anlamış değilim. Bence güzel bir fikir. Ne yani sırf iyinet'e üyeyiz diye başka bir yerde fikir alışverişi yapamayacak mıyız? Bence önyargılı davranmayın. Ekliyorum.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Burada başlığı açana değil ancak messengergroupchat.com a tepki gösterebilirsiniz, onlarda beğenmiyorsan kullanma bu sistemi der, nasıl arkadaşlık siteleri veya facebook gibi comin. gruplar varsa bu da aynı şeydir.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
[email protected] dresini msninize ekleyerek bir titreşim yollamanız.Titreşim yolluyarak grupta kimler online kimler offline görebilirsiniz. Mümkünse grubu açtıktan sonra setting>> my profile'den forumdaki nickinizi yazmanız böylece herkes birbirini daha rahat tanıyabilir.
Unutmadan pencereyi kapatınca mesajlar gelmeye devam ediyor mesajların gelmesini engellemek için mesaj yazdığımız penceredeki engelleme butonuna basaak mesajların gelmesini engelleyebilirsiniz.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj Gelmesini İstemiyorsanız Şunu Yapmanız Yeterli:
Setting > Message Setting 'e girin.
resim01sh1.gif

İsteğinize göre aşağıdakilerden birini seçin : (Mesaj Gelmesini Engellerseniz Online olarak gözükürsünüz ama size mesaj gelmez)
resim02fa0.gif

Ayrıca herkes iyinet deki nickini yazarsa daha iyi olur.Eğer nickinizi değiştirmek istiyorsanız.Setting > My Profil 'den nickinizi değiştirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5