İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN den teşvik etmek?

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.google.com/adsense/policies adresinden kuralları inceledim ve

Teşvikler
Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, " bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez.

bu kuralı gördüm

1. acaba bu kural sadece web sitesinde bulunan teşvikler için mi

2. msn den millete "www.xxx adresinde bulunan google adsenselerine tıklayabilirsin" tarzında şeyler söylemek de yasak mı

M

messmedia

Misafir
ya kural şu; siteye reklamı yok, tıklarlarsa tıklasınlar, olay budur, neden sürekli bişeyler çıkarıyorlar insanlar anlamak zor.

V

vєga

Misafir
zor değil imkansız bence onu anlayan bir sistemlerinin olduğunu sanmıyorum
ama böyle bişeyede gerek yok 1tık veya 5tık size pek bişey kazandırmaz...

K

Komedya

Misafir
İyi de tamam 3-5 tık kimseye birşey kazandırmaz aslına bakarsan 100 tanesi bile kazandırmıo ama kim anlayabilir ki adam msnden millete tıkla dio yani o kadar da anlayamazlar ama dediğin gibi 3-5 değil 100 kere tıklasalar da birşeye yaramaz...

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmkansız görüşüne katılıyorum

Ancak yasaksa da haram para almak istemiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi