İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn den Ücretli Ders Alacagim(php)

B

Bedavalar-Net

Misafir
Msn den ders almak istiyorum,php konusunda pratik bilgiler,ayrica rewrite rule yi (php linkleri html yapmak) her scripte sorunsuz düzenleme yapabilen bir ile calismak istiyorum,ders saatlerini haftalik belirleriz.Bir gün icinde ders süresi 1-1.5 saat arasi olur.Cok uzun bir süre degil hem yorulmaz hem ben yorulmam.Dersleri sürekli almak istiyorum,memnun kalindigi taktirde ders saatleri arttirilir.Benim teklifim saat ücreti 7 dolar.Lütfen yukarida bahsettigim konuda bilgisi olan basvuruda bulunsun.

Not:istenildigi taktirde haftalik ödeme yerine aylik toptan ödeme de yapabilirim.

saygilar.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım İsmail ağabey (soyagaci.gen.tr nin sahibi) msn üzerinden php anlatıyor. ulaşırsan yardımcı olacaktır.

B

Bedavalar-Net

Misafir
http://www.soyagaci.gen.tr/php/sa.php?n=iletisim burada ismail isimli birini göremedim msn adresleri vardi orada ancak tekrar size sormak istedim.

trextra: linkler icin tesekkürler,yanliz rewrite hakikinda bir döküman bulamadim aratma yaptigimda.Ama harika bilgiler var.

Yine teklifim devam ediyor ders konusunda.Saat Ücretini 8 $ ve sabitledim.Ilgilnenler asagiya yazabilirler yada özel mesaj atabilirler.

saygilar.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu iş için para alınmaz, gel sana elimden geldiğince anlatayım.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP dilini iyi derece tıkanmayacak şekilde biliyorum ve buna dayanarak diyorum ki MSN üzerinden öğrenemezsiniz (ben dahi anlatsam) boşuna zaman kaybı olur ayrıca iş tıkanır.

Alın bir veya 2 kitap PHP to MYSQL 2 - 3 defa okuyun baştan sona (anlayarak) ve sonra uygulamalara geçip anlayarak kodlayın hazır kodları inceleyin düzenleyin hem böyle zaman kaybı olmaz hemde eminim istekliyseniz öğrenirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5