İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn , gmail calındı

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
msn , gmail calındı ve domaın panellerımın sıfreleri calındı ne yapabılırım

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ferdi mafettin beni Ferdi olm senden dosya aldım adam göndermiş demekki bizde yedik yani virüsü nasıl kurtlacaz bundan.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain firman neresi ise telefon ile irtibat kurman saglıklı olur.
yabancı bir firma ise dil bilmiyor isen bilen birisini yanında aratıp sahibi olan kişinin dil bilmedigini ama bilgileri senin aracılıgın ile verebilecegini belirtirse sifre alabilirsin tekrar.
msn ve gmail icinde alternatif email adreslerini denemelisin, eğer olmuyor ise gmaile mail atabilirsin
http://mail.google.com/support/bin/request.py?contact=1&ctx=contact-us

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar çok sık olmaya basladı bu olaylar, Gmail bir el atsa artık..

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
godady dekı domaınlerımı almaya calısmıs ama hesaplar gmaıl uzerınden ve hepsınınde sıfrelerı degıstırılımıs

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
godady dekı domaınlerımı almaya calısmıs ama hesaplar gmaıl uzerınden ve hepsınınde sıfrelerı degıstırılımıs

Savcılığa başvur . Firmalardan IP leri mahkeme kararıyla istet son 2 haftalık tüm girişleri. IP leri izle. Veya IP leri firmadan sen iste sana veriyorsa direk IP'ler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulun. Adresten alırlar.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet adminimiz buradaysa ferdi arkadaşımıza yardım edebilirmi godaddy.com u arama konusunda. Çünkü ferdi arkadaşımızda ingilizce yok yada ingilizce bilen herhangi bir kişi...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen godaddy ye telefon aç. email değil, telefon.
kredi kartı bilgilerinle hesabını alırsın geri.
geçmiş olsun, aynısı başıma geldi.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnde acayip virüsler var arkadaslar.
birçok arkadaşın bilgisayarına giren virüsler msnden normal bir yazı gibi yazıyor (allahtan ki ingilizce) ve sonra photo.rar felan gibi dosyaalr gnderiyor
biraz saf yada dalgın yanımıza gelse gümletecekler demekki.
Allah canilerin şerrinden korusun hepimiz.
tekrar geçmiş olsun alwaysfc

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnde acayip virüsler var arkadaslar.
birçok arkadaşın bilgisayarına giren virüsler msnden normal bir yazı gibi yazıyor (allahtan ki ingilizce) ve sonra photo.rar felan gibi dosyaalr gnderiyor
biraz saf yada dalgın yanımıza gelse gümletecekler demekki.
Allah canilerin şerrinden korusun hepimiz.
tekrar geçmiş olsun alwaysfc
msn değil, organize bir trojancı ekip var.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başım 1 kere ağrıdı neysekı kotu bır domaınımın olduğu panel çalındı bu yuzden o yuzden en guzel teknık butun domaınlerını kendı domaın maılın uzerıne açmak, woıslerde bıel tek bır domaının maili gorunsun (tabı o maı ladresının domaınını 5 - 10 yıl regle)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
çok üzüldüm ferdi yapabileceğimiz birşey olursa haber ver.Adamlar hala online arada yazıp duruyorlar şimdi engelledim çalınan msn adresini

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet geri almış şifreleri vs. fazla bi zararı yokmuş. inş kimsenin başına gelmez bu tür şeyler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu olayın tam olarak nasıl başınıza geldiğini anlatırmısınız.
Dosya mı açtınız, yoksa sadece email mi açtınız, virüs korumanız varmıydı, IE mi Firefox mu...

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şifrelerı alan kısıyle gorustum
serverda flan sırket sıtelerı oldugu ıcın avukatları aradık onlarda godadyle aradılar domaınlerı ve hesabı gerı aldık , serverdakı scrıptler sıfrelı oldugu ıcın kullanması mumkun degıl ,msn adresımı ıse kendısınde ıstedım ve yaptıgının yanlıs oldugunu anlattım dınledı ve gerı verdı.Daha sonra gmaıl vs

KONUNUN OZETI

Bu kısıyle gece gec saatlere kadar konustum,derdını ve neden boyle bırseye kalkıstıgını sordum ve anlamaya calıstım,bana dedıgı sey para hırsı bastı abi yoksa ben kesınlıle yapmazdım , r10dakı ben xxxxx kazanıyorum ben xxxxxxxx kazanıyorum muhabbetlerıne kafası takılmıs ve genelde tecrubelı webmasterların pcerıne bı sekılde trojan atmmıs.Uzak masaustu ıle baglanıyor

Ben dosya paylasımından suphelenıyorum.Herneyse bır cok kısının pc sınde Trojan var suanda , genelde dosya acmam ,paylasılan dosyları ve free dagıtılan seylerı almam ama nerden bulastı bende bılmıyorum

FF kullanıyorum ve karsperky var antı vırus olarak vardı ama fayda etmedı sanırım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gecmiş olsun allahtan kişi insaflı cıkmış işin ucunda onca emek okadar değerli domainin heba olmasıda vardı büyük gecmiş olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5