İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn google'ı geçti

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar alexa browserlar sayesinde calisiyor. tahminime gore toolbar ile alakasi yoktur. browserlar bilgi gonderiyor.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaslar alexa browserlar sayesinde calisiyor. tahminime gore toolbar ile alakasi yoktur. browserlar bilgi gonderiyor.

Alexa'nın yıllardır microsoft ile bir işbirliği var, alexa ya ait küçük bir kod, özellikle birkaç senedir kullandığımız spy remover veya antivirus programları tarafından hep spy olarak görülür ve silinir (şansen ben yıllardır hep siliyorum). Alexa da bu silinen pc lerdeki arama değerlerindeki açığı bu toolbar ile kapatmaya çalışıyor (özellikle bu toolbarı yükletmek için bazı haber siteleri çok çaba sarfediyor), lakin alexa booster gibi isimlendirilen programlarla alexa.com değerleri de değiştirilebilmektedir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Benim gördügüm bildigim her yerde google açılır sayfa insanlar kendi sitesine girmek için bile google kullanmakta. bu yüzden bu sıralama alexa nın zaafıdır.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Çinliler dünya nüfusunun 3/1 ini oluşturuyorlar. buna görede internette ağırlıkları olması lazım tabiki de.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Çinliler dünya nüfusunun 3/1 ini oluşturuyorlar. buna görede internette ağırlıkları olması lazım tabiki de.

Evet Ama Coğu Kişileride İnterneti Kullanmıyor. Kullansalarda Kendilerine Ait Oldukleri Sitelerden Arama Yapıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5