İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn google'ı geçti

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahoo da üstte gözüküyor, googleda düşüş var gözüküyor. Kedidir kedi :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
msn zaten hep ilerde değilmiydi.

Msn i ben sevmiyorum çünkü aramalrı çok kararsız yani 100 hit alırken 1 hitte alabiiliyosunuz (sitelerin değerini vermiyo)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmail.msn.com adresinden dolayı, özellikle messenger için bizim ülkenin payı çoktur, birçok kişide aynı anda 2,3 messenger account açık olarak görüyorum.
2007 ocak ayından önce de messenger kullanılıyordu. bence vista etkisi bu. bir de google her ülke için farklı uzantı kullanıyor, dikkate almak lazım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
siz onu birakin bir diyer siteye bakin ve cinlilerin internetteki yuzdesini gorun:)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn'in son zamanlarda biraz daha yükselmesinin nedeni bazı adresleri subdomain olarak değiştirmesi sanırım.
Örneğin msn.com.tr ==> tr.msn.com oldu
bunun gibi farklı ülkelerde de adreleri subdomain'e yönlendirmiş olabilir tabi buda önemli bir etki yapıyor.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'ın bütün uzantılı sitelerini bir araya toplarsak zaten ne yahoo ne msn yanına bile yaklaşamaz...

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexa da ne kadar bagımsız ve tutarlı sonuclar cıkardıgı da ayrıca tartışılır

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexa bu işi nasıl yapıyor ?
Benim 15 gün açtığım sitenin günlük tekil hiti 40 ve alexa değeri 400 binlerde. Diğer bir tarafta da günde 120 hiti olan bir site var. Eski bir site. Ancak 800 binlerde. Alexa bu işe güzel bir atmasyon programı yazmış heralde. Ben kale almıyorum onu. netcraft sonuçlarına bakınız :)
Tabi benim siteme giren kişiyi nasıl tespit ettiği de ayrı bir konu. Toolbar yüklü değilse ziyaret edende. Adamlar ortada hol yok yumurta yokken böyle kale alınıyo ya helal olsun :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtube.google.com ve orkut.google.com yaptığı zaman ve bütün ülke uzantılarını subdomain.google.com yaptığı zaman zirveyi hiç bırakmaz ;)
yahoo büyüktür, işinin ehlidir ama sonuç değişir kesin :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet toolbarlıları +2342342 saydıgı için..
nası yani :)
bana toplam internet kullanımı ile kendi toolbarı olanların ziyaretlerini oranlıyo gibime geliyo.
tabi toplam internet kullanım oranını kendilerine göre yazdıkları bir sisteme göre otomatikleştirmiş olabilirler

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence google mımsn m desen ben msn derdim...
Ayrıca burada saçma olucak ama belirteyım : Browseriniz sık sık bir aynı sebepten dolayı hata veriyorsanedeni google toolbardır..Çğu siteye girmenıze engel oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5