İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn hesabı ve outlook

A

Anonymous

Misafir
ilk kurulum ekranında adını soyadını falan yaz
en son mailini yazdıktan sonra zaten otomatikman ayarları kendi yapacaktır.

biraz bilgin olduğunu düşünerek kapalı anlattım eğer yetmediyse tekrar yazarım

A

Anonymous

Misafir
benim asıl merak ettiğim server adress'i olarak msn için ne yazacaz?

A

Anonymous

Misafir
[email protected] olarak mail adresini yadığında tek yapman gerekn birde şifreni girmek. diğer ayarları kendisi yapar bildiğin gibi ikiside microsoft un :)

A

Anonymous

Misafir
ben de biliyorum ikisinin microsoft şirketi olduğunu ama hotmail hesabım outlook'ta çalışıyor ama msn hesabım çalışmıyor. yani @msncom uzantılı mail adresleri için server adresi nedir?

A

Anonymous

Misafir
çok teşekkür ederim valla uzun zamandır arıyordum eğer yahoo'yu da biliyorsan ve yazarsan sevinirim...

H

Hosthaber.com

Misafir
Yahoo oyle bir imkan saglamiyor, MSN + Hotmail + Outlook Microsofta ait... :wink:

M

mobidik

Misafir
Ben yahoo.com Almanya dan adres almistim.Bu mümkün.Eger yohoo mail hesabina girip oradan opsiyon kisimina girersen burada pop3 ayarlariyla ilgili bir yer göreceksin.Budan POP3 ü aktif hale getirdikten sonra
OutlookExpresten yeni Mail hesabina girip

POP3................................. pop.mail.yahoo.de
SMTP................................. smtp.mail.yahoo.de
Kullanici ismi....................... yahoo e-mail adresi
sifre................................... yahoo sifresi

H

Hosthaber.com

Misafir
Bende POP3 degilde sadece http mail adresi aradigini sanmistim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5