İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN kullanımında dünya üçüncüsüyüz !

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MİCROSOFT Türkiye Yazılım Geliştirme ve Platform Gurubu Müdür Yardımcısı Cemal Akyel, Türkiye’nin anında konuşma ve yazışma imkanı sunan Live Messenger servisinin kullanımında dünyada 3’üncü sırada olduğunu söyledi.

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Mithat Özsan Amfisi’nde düzenlenen Microsoft tanıtım toplantısına katılan Cemal Akyel, anında yazışma ve kulaklık-mikrofon aracılığıyla da konuşma imkanı sunan Live Messenger’in Microsoft’un dünya üzerinde en çok kullanılan programları arasında olduğunu söyledi.

Kişiler arasında eğlencenin yanı sıra birçok birey, kurum ve kuruluşun da telefon masraflarında tasarruf etmek amacıyla Live Messenger kullandığını vurgulayan Akyel, şunları söyledi:

“Messenger’in Türkiye’de 21 milyon kullanıcısı bulunuyor. ABD ve Brezilya’nın ardından dünya 3’üncüsü konumundayız. Messenger eğlencenin yanı sarı birçok kurum, kuruluş ve birey tarafından da iletişim harcamalarında tasarruf yapmak amacıyla kullanılıyor. Diğer programlarda da olduğu gibi bunda da sürekli yenilikler yapılarak, kullanıcılara farklı imkanlar sunuyoruz.'' Bu yıl piyasaya Windows Vista, 2007 Office Sistemi ve .NET Framework 3.0 sistemlerinin sunulduğunu belirten Akyel, bu programlarla verimlilik, eğlence ve yazılım geliştirme konularında büyük gelişme yaşanacağını kaydetti.

Haber3

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
MSN'in yeni sürümü çıksın o da aynı ilgiyi görür.
Bi zamanlarda ICQ baya popülerdi, millet MSN'e geçti.
Ayrıca MSN artık öyle popüler oldu ki "telefon numaran nedir?" sorusunun yerini "MSN adresin nedir?" aldı.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hemen hemen herkezin hiç olmasa bile 5 10 msn adresi vardir.Özellikle bayanlar arasında popüler bir durum devamlı adres değiştirme :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
MSN'in yeni sürümünde titreşim gönderme kalksın bence. Çok gereksiz ve sinir bozucu :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
titreşimi ve tüm sesleri ayarlardan kapatın, bakın nasıl rahat ediyonuz :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet titreşim ve sesleri ayarlardan kapatın cok güzel oluo :D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben birinci olduğunu düşünüyodum :) yalnış düşünmüşüm

msn yerine alternatif messengerları kullanabilirsiniz. veya ayarlardan kapatılabiliyor ses ve titreşim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2 msn normal (biri ev, biri iş için ) bundan fazlasının kullanımında ben bu kişinin üçkağıt, aldatma gibi şeylerle uğraştığını düşünürüm.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
uzun süre görüşmedigin birisi bile, tamam sonra görüşürüz msn adresin varsa yazışırız. Diyorsa, 3. lük az bize, başı çekmeliyiz :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benim aklıma ayrıca birşey daha geldi. MSN ana penceresi varya hani, en aşağıda random reklamlar dönüyo. Oraya nasıl reklam verebiliriz? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5