İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn kullanmak mecburi mi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Link değişimi yapmak veya link satın almak istediğimizde msn bu işlerin mecrası mı? Mesela web sitesinin adresini soruyorum, msn den ekle konuşalım gibi cevaplar alıyorum. Web sitesinin adresi sadece msn den mi verilebiliyor? Garip geldi. Tek tük olsa neyse, sanırım böyle bir moda var. MSN kullanmadığım için bu tarz alışverişlere giremeyeceğim sanırım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dillere pelesenk olduğu için sürekli o cümle kullanılıyor
msn olmasaydı yahoo olsaydı, yahoo ekle konuşalım derdik emin ol :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Msn'de anlık olarak direk yazılabildiği içindir belki. Burda Pm atıyosun yarım saat sonra görüp cevap geliyo.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
bu açıdan düşünmemiştim ama sonuçta zaten pm ile cevap veriyorsun, adresi söylesen baya bir zaman kurtarırsın, beni ekle diyene kadar adresi söylesen zaten işlem tamam.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eh birazda msn listesi kabarsın isteyenlerde vardır mutlaka. Msn eklesende adam hazır asker gibi orada değil ki her zaman. Yine bekleyebiliyorsun. Neredeyse bir yıldır bende hiç kullanmadıgım için dışarıdan çok sevimsiz geliyor msn :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
msn aslında mecburi değil ama bir işin olduğunda hemen yazarsın kişisel iletiiye bir iki defa oturum aç kapa ve iş biri tarafından yapılmak istenmiş. bilgi abimiz haklı msn iyidir hoştur :D

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hayır bazen bir şey soruyosun illa MSN istiyorlar. Sayaç linkini at inceliyim diyorum illa MSN ekletiyolar sonra MSN şişiyor :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
benim kanaatimce, o tiplerin amacı da aslında bahsettiğimden farklı değil. başka bir iş için adam lazım olduğunda dediğim yöntemle daha hızlı işi çözmek için :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hayır bazen bir şey soruyosun illa MSN istiyorlar. Sayaç linkini at inceliyim diyorum illa MSN ekletiyolar sonra MSN şişiyor :)

Benim de 2dir anlatmaya çalıştığım bu. Bir diyalog yapmak filan anladık kolay anlık iletide de, ben basit bir soru soruyorum burdan. Sanki adresi PM de yazarsa biri görecek, ya da birşeyden mi çekiniyor.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok link satışı yapan biri olarak msn de konuşmak her zaman bana daha mantıklı gelmiştir anlık konuşmak parazlık vesaire herşey anında bundan güzeli mi var adam senı yiyecek değil ya msn den
alıcının ciddi olup olmadığını da anlıyorsun adam msn ye geliyorsa %90 alıcıdır olay bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5