İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN Messenger 8.1

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar,
MSN Messenger 8.1 kullanmaktaydım ancak şimdi uyarı çıkıyor sürüm yükseltmek icin. Üst version msn messengerları inceledim, çok gereksiz özellikleri ile boşyere sistem kaynaklarını tüketiyorlar hoşumada gitmiyor yeni arayüz. Bu uyarıyı kabul etmeyerek 8.1 kullanımına devam etmemin bir yolu varmı.

MSN messenger konusunda tecrübeli kişiler varmı aramızda?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sunucu tarafında bir engelleme söz konusu gibi gözüküyor.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aslinda baslik bana uydu artik msnde ayni anda online 100 kusur olmasi laptop 512 ramli olmasi birde son surum kullanma istegi msn cok yavas kasan bir program halinde kullanmak zorunda idim..

Fakat internette bir program msnde gereksiz seyleri silerek msn hizlandirmami saglandi ihtiyaci olanlar kullansin bakalim..

kendi surumunuze gore patch bulun..

http://apatch.org/downloads.php

http://img508.imageshack.us/img508/207/apatch140previewlh6.png

http://apatch.org/downloads.php

Bu program msndeki gereksiz seyleri kaldirmaya yariyor reklamlar yazilar resimler vs böylece msn kasmiyor.Tavsiye ederim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Önerin için teşekkürler sivrisinek ama ben bu tür yazılımları güvenli bulmuyorum. Farklı birşey deneyeceğim olmazsa kaldırıp atacağım MSN le doğmadık ya..

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynisi oldu. msn yeni sürümünü hic begenmiyorum ama yüklemek zorunda kaldim. alisirim artik 1-2aya kadar.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
MSN Messenger 8.1 kullanmaktaydım ancak şimdi uyarı çıkıyor sürüm yükseltmek icin. Üst version msn messengerları inceledim, çok gereksiz özellikleri ile boşyere sistem kaynaklarını tüketiyorlar hoşumada gitmiyor yeni arayüz. Bu uyarıyı kabul etmeyerek 8.1 kullanımına devam etmemin bir yolu varmı.

MSN messenger konusunda tecrübeli kişiler varmı aramızda?

Uyumluluk modunu windows 2000 seçerseniz sorun düzelecektir.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bugün windows 2000 uyumluluğu ile çalıştırarak bende güncellemeden kurtuldum. Yeni live messenger göz yorucu ve kullanım kolaylığı bulunmuyor, ilk çıktığı zamanlar indirip denemiştim o zamanda sevmemiştim, halen sevmiyorum. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben ise malesef bu konudaki çözümü görmediğim için yükledim :(

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende 8.5 e yükselttim.. Bu micropsoft kadar gereksiz bir firma daha yok bu dünyada.. Vistayıda zorla dayattılar millete baktılar satılmıyor istenmiyor hemen U dönüşü yapıp Windows7 çıkardılar. İşletim sistemlerinden ziyade küçük boyutlu bu yazılımlarda da aynı şey söz konusu.. Ben sistemimde gereksiz programlarin çalışmasını istemiyorum sistem kaynaklarımı tüketmek istemiyorum bana zorla birşeyler dayatıyor. Böyle devam ederlerse yok olmaya mahkumlar.

Dün piyasaya çıkan bir firma bile artık micropsofta kafa tutabiliyor. Böyle bilinçli kullanıcılarıda bezdirirlerse son yakındır.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Şimdi farkettim. MSN plus devre dışı kalıyor.

Çözüm arıyorum :) bulunca yazarım..

Çözüm büyük ihtimalle bulamayacaksın. Msn Plus'ın kendi sayfasında uygulamanın yalnızca XP ve üzeri versionlarda çalıştığı yazıyor. Biz msni 2000 olarak yorumlattığımız için Msn Plus aktifleşemiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5