İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn Search Ataga geçti..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dündeb bu güne msn den gelen hit artmaya başaldı msn yavaş yavaş tüm ülkelere yayılmaya başaldılar.

http://search.arabia.msn.com (beta)

araplardan tr kelime ile aramdan siteme hit geliyor..

hadi bakalım..

A

Airborne

Misafir
Ayni sekilde google dan cok msn den hit geliyor
Msn yeni arama yüzü ile avrupada ataga gecti

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn giriş sayfası çok yüklü msn.com.tr yazdıgımda sayfa 10 snde geliyor ama google öyle diğil yazdıgım anda ekranımda bence aralarındaki en büyük farkbu ayrıca msn arama için subdomain kullanmakda itici geliyor bana bunları düzeltirse kullanılabilir tabiki...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
msn ve microsoft el ele verdiler.Fakat google bunun altında kalmıcak gibi zaten firefoxu yeterince tanıttı ve daha da atak yapacak.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
msn giriş sayfası çok yüklü msn.com.tr yazdıgımda sayfa 10 snde geliyor ama google öyle diğil yazdıgım anda ekranımda bence aralarındaki en büyük farkbu ayrıca msn arama için subdomain kullanmakda itici geliyor bana bunları düzeltirse kullanılabilir tabiki...

http://search.msn.com.tr/ kisayol da olusturabilirsiniz. Eger isinizi görecekse subdomain de olsa olmasa da kullanirsiniz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
msn.com bir portal google.com ise sadece arama motoru msn sub kullanamsı dogal

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
msn.com bir portal google.com ise sadece arama motoru msn sub kullanamsı dogal

bunun farkındaym o yüzdende giriş sayfası karmaşık search sayfasi ise bnce ayrı bir dert... neyse ben sadece bana itici gelen sebeplri sıralamıştım...

U

umurcan

Misafir
hitix' Alıntı:
yahoo ve msn google'dan çok daha hızlı site indexleme konusunda.

değişiyo yağ msn ve yahoo daha çok indexliyo ama google daha çok ayrıntıya bakıyo isterse indexlemiyo ama msn ve yahoo bu kadar titiz değil
hız konusunda da hemen hemen hepsi aynı

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayrıca bunun atakla falan alakası yok, sadece sizin siteniz google aramalarında yer bulamamış fakat aranma oranı yüksek bir kelime veya kelime gurubunda iyi yer tutmuşsunuz msn de. bundan kaynaklanıyor.
açalı bir ay olduğum bi site http://search.msn.com/results.aspx?q=flight+ticket&FORM=QBHP
ve kombinasyonlarında hatta flight to london, flight to germany, flight to usa, flight to new york gibi popüler aramalarda ilk sayfada çıkyordu, proxy ile usa üzerinden bağlandım yine aynı sonuç ama bu kelimelerden bana gönderdiği ziyaretçi günlük 200 geçmiyordu, eğer aynı sonuçları google da yakalamış olsaydım ki bu çok zor şu an altımda BMW X5 olurdu rahat. çünkü aranırlığı çok fazla.
ayrıca msn in yukarda verdiğim linkine tıklayın göreceksiniz ki nerde blogspot subdomaini varsa, nerde angelfire tarzı bedava sayfalar varsa sonuçlarda onlar çıkıyor. bu işin devleri, expedia, orbitz, priceline, delta air hotwire, travelocity, opodo gibi turizm portalları ve de hava yolu şirketleri. ama msn de çıkan sonuçlar çoluk çocuk sayfaları.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ZIPKIN in ilk soyledigi cumleye katilyiorum.
benim de cok populer bi kelimede msn de ilk sayfada cikarken google dan "hic yok". google da ayni sekilde ciksaydi..............

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
türkçe probleminide unutmamak lazım, türkçe karakterler içeren sayfalarda hatalı simgeler çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5