İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN show sitesi reklam vericek

alfaweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 100 lira bütçe ile reklam alacak site aranıyor.

94burak94

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Facebook da 165 bin kişiye reklam vermek isterseniz dönüş yapınız.

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kanka ben aylık 1000 tl ayırdım olmuyor ortak arıyorum şimdi siteye :)100 tl çok küçük bi miktar parana yazık olur söliyim

alfaweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuleymanUslu reklamı 4 gun gecikmeli başlatmış, buna ek olarak 30 gün sürmesi gereken reklamı 15 gün sonra hiçbir bilgi vermeden kaldırmıştır. Bundan sonra kendisi ile iş yapacak olanların dikkatine arz ederim !

HaCo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 tl ye 1 hafta verıyorlar reklam alnalarını hıtı yuksek sıteler 15 gunde kaldırdıysa gene ıyıdır :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
SuleymanUslu reklamı 4 gun gecikmeli başlatmış, buna ek olarak 30 gün sürmesi gereken reklamı 15 gün sonra hiçbir bilgi vermeden kaldırmıştır. Bundan sonra kendisi ile iş yapacak olanların dikkatine arz ederim !

siteni google reklam edebilirim elimde kupon var googlede aramaya göre sitene gelecek ziyaretçiler para konusuna gelince hitleri aldıkdan sonra ödeme yapabilirsin yada yapabilirsiniz .benim kayıp edeceğim birşey yok sitem olsa kendim reklam vereceğim biraz acele cevap verin lütfen...

Aegnor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Kendi yazmıs olduğum onlineplayer isminde program var. Tüm dünya tv radyo yayınları ücretsiz. Gezginler.net, Brothersoft.com gibi download sitelerinde mevcut. 75 binden fazla kullanıcısı var. Tavsiye ettiğim siteler bölümü var. Sitenizin logosunu ve altına kategorisine göre yazı yazıyorum. Kullanıcılar istediği için sitenizi ziyaret ediyor. Amacımız düşük ücretlerle sitelerinizin tanıtımının yapılması. Örnek olarak siz google adwords e reklam verirseniz tık başı 1 dolar alır. 100 dolara 100 ziyaretçi sağlarsınız. Biz aylık 60 TL ye 30 gün boyunca günde 1000 - 1500 ziyaretçi sağlıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5