İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN şifresini kırıp dolandırdılar

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Katılım
4 Ağustos 2006
Mesajlar
688
Reaction score
0
Konum
İzmir
ADAPAZARI'nda Pak Ajans Genel Müdürü Baran Harmanlı'ya ait MSN adresinin şifresini ele geçiren hekerler, Harmanlı'nın adını kullanarak adresinde bulunan kişilerden 5 bin cep telefonu kontörü ve 2 bin YTL para topladı.
Yaklaşık 15 gün önce, MSN adresini hekerlar tarafından çalındığını söyleyen Baran Harmanlı, “hekerler adresimde bulunan arkadaşlarım ve çalıştığımız şirketlerden, adımı kullanarak cep telefonu kontörü istemiş. Kimileri vermiş kimileri ise vermemiş. Ama aldığımız bilgilere göre heker, toplam 5 bin kontör toplamış'' dedi.
hekerlerin nakit para da topladıklarını belirten Baran Harmanlı, “MSN adresimi ele geçiren heker, başta çalıştığımız şirketlerden olmak üzere toplam 2 bin YTL üzerinde para da toplamış'' dedi.
heker olayından sonra zor günler yaşadıklarını ancak bu sorunları aştıklarını belirten Harmanlı, “hekerin bir açığını yakaladık ve savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Sadece onun yaptığını ispatlamaya çalışıyoruz'' diye konuştu.

Kaynak : Milliyet GAzatesi
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst