İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn ve Hotmail Tarih Oluyor!

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK' Alıntı:
Arkadaslar ;
http://support.microsoft.com/gp/messenger/ Bu adreste acıklamanın icinde yaziyor. Eski kullanıcı adınız ile login olup yeni adres alırsanız adresleriniz tasınmıs oluyor. Yani tek tek milleti eklemenize gerek kalmıyor..
Sedo @ messengeruser.com
Ax @ messengeruser.com
An @ messengeruser.com
Turkmaster @ messengeruser.com Bunlar benim :D

[email protected] :cool:

gövde gösterisi mi yapalım yani .)

Q

QuicK

Misafir
Yapalım icabında :)
Dedicated@..
Backorder@..
Ev1@..
Sedo@..
Seo@..
Adbrite@..
Adsense@..
GovdegosterisiYapalim@.. ;) Bu bosta lazımsa alabilirsiniz ehauea

M

M@l@tyasporlu

Misafir
benim msn maili org.tr uzantılı bi kıyak yapmazlarmı yav ? uraştırmadan :)

S

SempatiX

Misafir
Saçmalık ya... Bunlarda b.kunu çıkarıyorlar iyiki bir messenger yapmışlar artık şeyini koparırlar...

E

erotikbul

Misafir
beyler şimdi passport dan kaydolup MSN e bağlantı kuramayacakmıyız.
[email protected] du mesela benimki.

Otomatik mi taşıyacaklar yoksa almazsak kapanacak mı ?

Y

YaraMaZzz

Misafir
Ah Msn Vah Msn !!!!!

Yıllar oldu galiba yani uzuuuuuuuun zaman öncesinde develer tellal pireler berber falan filanken msn chat paralı oldu ve müdavimlerinin kursağında kaldı bir lokma sohbet....derkeeeeeeen msn ve hotmail haberi geldi ki hiç şaşırtıcı değildi...

çünkü msn açıkgözlülüğünü saklasa da bir yerden gösterdi ve çünküüüüü bu işin sonu zaten ta baştan belliydi :D :D :D

M

M@l@tyasporlu

Misafir
messengeruser.com açılmıyor bende yav.. birde kesinkez kesin bunu almak zorundamıyız değiştirmesek benim msn adresi *org.tr uzantılı benim deiştirmemem gerek bill gatese tlf mi etsek netsek :p

A

AstraL

Misafir
Dert etmeye gerek yok hotmail.com msn.com passport.com lar kaldıralacağını zannetmem diğer türlüde adres defteri sürekli düzenlenecek sadece domain.com lar messengeruser.com olarak değişecek o kadar bunu Msn devri kapanıyo şeklinde söylemek saçma..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5