İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn ve Hotmail Tarih Oluyor!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne derece doğru olacak bi fikrim yok ama yazılar ortada... İlk defa duyacağınızdan eminim... MSN messenger adreslerimiz yakın zamanda login yapamayacak duruma gelecek , ve hepimiz MSN adresimizi yenileyene kadarda giremeyeceğiz. Eskiden kullandığımız tüm @hotmail.com @msn.com @kendi domain ismimiz.com vb. Hepsi kapanacak , tüm listemizle beraber , messengeruser.com gibi abuk bir domainle devam edeceğiz... ben şahsen baya bi üzüldüm msn e alıştığımız sırada böyle bi olayın olacak olmasıyla... Bi çok kişi ICQ ya geri dönecek gibime geliyor ICQ yada demişlerdi paralı olacak vs , ama olmadı. MSN içinde bir iftiradır diyenler için adres :

http://support.microsoft.com/gp/messenger/

güzel adresler reglemek isteyenler olursa yeni adres için register linki...

https://register.passport.net/reg.s...m&cbid=24325&id=2&ru=http://messenger.msn.com

Ya şimdi ne olacak ? MSN adresimizi değiştirmezsek ne olacak diyenler için , şu olacak.

"I received an error message when signing in to Messenger

The corporation that owns the domain (the part of the email address after the @ symbol) you are using is reserving it for its company’s instant messaging system. If you received an error message when signing in to Messenger, you must change the e-mail address you use to sign in. The process is simple and does not require a new e-mail account.

To change your e-mail address, start here. "

Geçmiş olsun... MSN devri sona erdi gibi!

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oha, ne bu abi be. Bizim maiil şirkette kullanılmıyor değiştirmek zorundamıyım :) filan dermişim

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım @hotmail, @msn.com hesapları silineceklere dahil değil..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten uzucu ama, yahoo messenger da cok şık, emotionsları cok super!!!!

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelde delı olma ...
ben geçtım bıle yenı msn ıme :(

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo ayaga dusmus cok afedersiniz de millet kiz bulup webcam da kiz soymaktan baska birsey yapmiyor.

E

ediz

Misafir
şahsen
[email protected] uzantılı e-maili genellikle tek klik ile mailboxa gitmek ve yeni email de anında haberdar olabilmek için kullanılıyordum.
ki 6 yıldır kullanıyorum hala 2mb

mikrosoft bu uygulamaya neden geçti bu merak konusu.
sanırım msn adlı uygulamayı sattı devir etti vs...

E

ediz

Misafir
If you use a Hotmail or other MSN e-mail account to sign into .NET Messenger Services you do not have to take further action.

mikrosoft yetkili abi diyorki:

[email protected] [email protected] e-mailin varsa böyle saçmalıklara inanma kullan devam et takıl biz böyle bir riske girecek kadar salak bir firma değiliz.

yeni bir uygulama yaptık bir program
onun için istersen bu mailler dışında
www.messengeruser.com diye gereksiz salakça bir adres aldık yine rant peşindeyiz tabi.
dolayısıyla ister mesengeruser.com u kullan mailin olmasın
ister hotmail.com kullan ister msn.com.
ama [email protected] gibi e-mailleri kullanamayacaksın. son 1 ayın. falan filan vesaire gereksiz laf dolambaçları.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten webmaster dazlak com olana giremıyorum artı kdemekkı hotmail veya msn olamsı lazımmış way be...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende duydum o olayı.. ve ilk kullananlardan biri arkadaş oldu :)

Q

QuicK

Misafir
Arkadaslar ;
http://support.microsoft.com/gp/messenger/ Bu adreste acıklamanın icinde yaziyor. Eski kullanıcı adınız ile login olup yeni adres alırsanız adresleriniz tasınmıs oluyor. Yani tek tek milleti eklemenize gerek kalmıyor..
Sedo @ messengeruser.com
Ax @ messengeruser.com
An @ messengeruser.com
Turkmaster @ messengeruser.com Bunlar benim :D

Q

QuicK

Misafir
Seo @ mes...
Adsense @ mes..
Bunlarda bizden birinin :D
(Bu mesengeruser yazılışı zor geliyor. Cok karakter var bunda. O Yuzden kısa isimler almanızı öneririm :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5