İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn Ziyaretci Bot'u varmı?

S

SaveTargetUs

Misafir
Listede selam verenlere selam veren kaydettiğim kelimelerle muhabbet eden irc'de olduğu gibi bot varmı? Sıkılmaya başladım hergün aynı şeyleri soruyorlar engelle engelle bitmiyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bir arkadaş gönderdi 11 mb boyutunda bir dosy kurdu bu msn ek bir menü ekledi kendini.. baya işe yaramıştı ama bilgisayarı yenidne kurdum geri kurmadım onu..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulan varsa banadaaaaaaaaa özel mesajla link atsın

L

lostinshadow

Misafir
msn plus yapıyor. belirlediğin kelimeleri sıra ile gönderiyor karşı tarafa. msn plus'u indirip deneyin

H

hengame

Misafir
msn oto selamlama

msn plus u kurdum içinde sponsorlar var toolbar ekliyor Internet Explorer e ekle kaldırdan kaldırırken sponsorları kaldı derseniz sadece sponsorları kaldırıyor yani toolbar
gelelim oto selamlamaya

alt + 1 basınca ayarladıgınızda selam mrb
alt + 2 nbr

yani oto selamlama gibi bişi bu kolay gelsin benim gözümden kaçan olduysa foruma yazarsınız iyi çalışmalar!

w_a_n_t_e_d

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurarken sponsorsuz kurun ozaman bir şeyleri bir yerlerden kaldirmanıza gerek kalmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5