İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn7 full + patch

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz patchlerin çogunda trojan vardir. programin altindaki comment leri okursaniz zaten uzunca bunun tarti$masini yapmislar. i$i garantiye alin ve yüklemeyin derim.

Dikkatimi çeken en ilginç comment. Adam text editorde bakmis patch e (nasi bakiyosa artik) ba$ka bir server a baglanip veri aktariyomus. garip.

Bu arada forumda türkçe karakterleri kullanamiyorum XP sp2 ile ilk defa girdim bugün:)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsin reklam olsun trojansiz olsun da reklamsiz olsun

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben 7.0 'yi hiç sevmedim en iyisi 6.2 hala kullanıyorum birde animasyon olayı çıkmış 7.0 'de gelen geçen saçma şeyler yolluyor.. en çok canımı sıkan şey o oldu :D

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu basligin aynisini, kanli.net adli hek sitesinde'de gormustum.

O sitenin programlarinda keylog var,

benden soylemesi dikkatli olun !!

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
ben 7.0 'yi hiç sevmedim en iyisi 6.2 hala kullanıyorum birde animasyon olayı çıkmış 7.0 'de gelen geçen saçma şeyler yolluyor.. en çok canımı sıkan şey o oldu :D
Onu seçeneklerden kapatabiliyorsun.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajdaki ilk linkteki proramı tanımıyorum ama screenshotu izledim geniş fonksiyonlu galiba. Trojan mrojan şikayetleride varmış?

Ek olarak bende bir patcher gönderiyorum. :rolleyes:

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trojan falan yok. :mad:

Antivirüs diye bişey var zaten kuramazsınız trojanlı bir programı bilgisayarınıza.
delinin biri bir taş atmış 1000 akıllı çıkartamamış.

What's wrong here? Try scanning this patch before installing it!

Trojan Hunter says:
Scanning file C:Documents and SettingsAdministratorDesktopMsn Messenger 7 FinalA-PatchA-Patch.exe
No trojan files found

Norton says:
No threats found

SpySweeper says:
No items found No traces Found

Ad-Aware says:
0 New Critical Objects, 0 objects recognized 0 Objects ignored

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoktur yeni bir trojan yazsan bunun bulunma ihtimali nedir bu programlar tarafından? Hatta bunu trojan olarakta sayma. Program sadece senin kullanıcı adın ve şifreni yollasa Antivirüs programı nerden bulacak bu 2 satırlık kodu...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kontak listesindeki 150 sınırını kaldıranbi patch etc.. biliyormusunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5