İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msnchat.org

kosteberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : msnchat.org
* Bitiş Tarihi : 2008-09-18
* Registar : isimtescil.net
* Transfer Ücreti : yok
* Minimum Fiyat: 10 Ytl
* Başlangıç fiyat: 10 Ytl
* Minumum artış: 2 Ytl
* Bitiş Tarihi : Son tekliften 24 saat sonra
* Hemen Al : Yok
* Özel Notlar : msn ve chat kelimelerini içeren çok güzel bir domain. meebo.com veya messengerfx.com tarzı bir site yapabilirsiniz. domain msn ve chat kelimeleri gibi global kelimelerden oluşmaktadır. yani kullanıcı kitlesi sadece türklerden oluşmayabilir. bu tür işlere vakit ayırmadığım için domaini satıyorum. domainin com net info biz us gibi uzantılarının hepsi doludur.

domainin süresi eylül 18 de bitiyor. eğer açık artırma çok uzarsa son teklif için süre 16 eylül saat 23:00 tür.

artırma burda da devam etmektedir.
http://www.r10.net/domain-satis/231030-msnchat-org.html

ödeme şekli garanti veya finansbanktır

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bitiş Tarihi : Son tekliften 24 saat sonra

eğer açık artırma çok uzarsa son teklif için süre 16 eylül saat 23:00 tür.

ben anlamadım çok uzamaktan kastın ne ? net bir sonlanma tarihi ver

kosteberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
16 eylül saat 15:00 da teklif veren adamın teklifi de 23:00'a kadar geçerli. yani üstünden 24 saat beklemeye gerek yok ama biri 14 eylül 15:00 da teklif verdiyse ve 15 eylül 15:00'a kimse teklif vermemişse domain onda kalır. umarım anlamışsındır.

kosteberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş iyice komik bir hal almaya başladı. diyelim ki biri 16 eylül saat 15:00 de bir teklif verdi ve saat 23:00 te ben domaini o kişiye verdim. eğer ben o açıklamayı yazmasam "üzerinden 24 saat geçmemiş niye ona domaini verdin.ben teklif yapacaktım" diye itiraz etme hakkın olurdu. işte ben bunun önüne geçmeye çalıştım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5