İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mssql veritabanım çok büyüdü

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mssql veritabanım çok büyük oldu
Boşluklar olduğunu düşünüyorum
çünkü zipleyince çok küçülüyor
ne yapabilirim

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
seni anlamakta güçlük çekiyorum kusura bakma!

dosya boyutun ne kadar, script nedir ?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bu derece yüksek compression rate söz konusu ise sizin transaction loglarınız şişmiştir. Bu dosyalar text tabanlı dosyalardır ve çok acil durumlarda geri dönüş imkanı sağlar. Ölümcül değilse database'inizi shrink ederseniz bu loglardan kurtulursunuz.

dewadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dedıklerınızı pek anlamadım ama lınkınızı yazarsanız bı ıstatıstık olusur kafamızda

kcyg17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.A.
bu konularda sıfırım ve hevesim var.
osC sitemin MySQL DB dosyaları MYI, MYD, ve frm uzantılılar ben bu dosyalara XML, XLS (Excell) ve HTML uzantılı olarak stok bilgilerimi bu dosyalara import etmek istiyorum.

Uzun zamandır bunun peşindeyim siteme yüklü miktarda stok girecem. EXCEL dosyalarımı access'e de convert edebildiğim için MDB den MYD ve MYI ya data import edebilio durumdayım. ACİL YARDIM teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5