İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mu-yap dj lerin mixlediği şarkılarda problem yaratırmı

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ardakadaşlar

mu-yap dj lerin mixlediği şarkıları sitemize koysak onada karışıyormu?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Albümsüzse yaratmaması gerekli ama bir ara radyoları kapatıyorlar diye söylentiler çıkmıştı galiba.Kesin bir şey söylenemez aklına eseni yapıyor adamlar.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüksek bir ihtimalle karışır ama kesin birşey söylemek benim açımdan mümkün değil. Evet internet üzerinden yayın yapan özellikle yüksek dinleyici kitlesine sahip olan radyolarıda kapattırdığı bir gerçek.

Yani djlerin mixlediği şarkılarada karışırsa sürpriz olmaz...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger müyap dernegine kayıtlı bir sanatcının parcası dj tarafından remixlendi ise izinsiz muyap karışır ama muyap baglı degilse sanatcı karışamaz

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
remixlerde de yasal bi durum var. yani izinsiz yapılan mix de illegal içeriktir.

yani kapanır.. ama dersen ben Dj EBilisim'in yaptığı şarkıları mixliyecem, o zaman bişey olmaması lazım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5