İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mu-Yap İzinli 60k Şarkı DB Si Satılık!!!

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Mu-Yap tarafından izin verilen ölçüde her biri 30' ar saniyelik olan 60k şarkı db si ni satışa sunuyoruz..

DB de ;

4791 albüm
2481 sanatçı
58154 şarkı

bulunmaktadır. Şarkı dinleme siteleri için ideal olacak bu db kapatılmanın önüne tamamen geçmektedir. Günlerimizi alan uğraşlar sonunda db yi sonunda hazırladık ve Yanlızca 3 kişiye satma kararı aldık. Tekrarlıyorum Yanlızca 3 KİŞİ.

DB Fiyatı Olarak 500 YTL değerini biçtik. Bu fiyatı veren Yasal 60k şarkıyı elinde bulundurabilecek. Şarkılar 30 sn lik olduğundan herhangibir yasal engelle karşılaşma sorunu ortadan kalkıyor.

Bu DByi mevcut script yada site nize entegre etmemizin bedeli 150 YTL dir.

Lütfen sadece ilgililer mesaj yazsın baltalamak uğruna ve post kasma uğruna mesajlarla konuyu kirletmeyelim..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şarkı tablosundan bir görüntü alabilirmiyim ve şarkılar hangi formatta ( mp3, mid v.s ), şarkıları nasıl vereceksiniz 58154 şarkı 30 saniyeden çok büyük bir boyutu olmalı ayrıca iletişim bilgilerinizi özel mesaj alabirmiyim

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit :

DB nin kaynağı MÜ-YAP'tır.. MÜ-YAP'ın adresinden şarkılar tek tek çekilip tek db de toplanmıştır. Yani demek oluyoki

Dedicated derdi
BW aşım derdi
Bağlantıda kopma derdi
sitede kasma derdi

OLMAYACAK...

Kendi Normal Hostunuzda tutabileceğiniz bir sitede 60k yasal şarkı olanağı sunuyoruz.

Şuana kadar çıkan bütün albümler DB içerisinde mevcuttur, sonraki güncellemeler için extra ücret ödeyip, temin edebilirsiniz.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence müyap kendine delecek birilerini arıyor ve bir süre izin veriyor gibi :)

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müyap ın eli armut mu topluyor

MÜ-YAP bunun alınmasını istemeseydi açık kaynak kodlarıyla bunu başka siteler tarafından dinletilmesine izin vermezdi.

muyap izin belgesi varsa ben alayım hemen

Bu konuda yetkiye sahip Doğan Media Müzik grubunun telefon numarasını veriyim ara sor. 30 Sn lik dinletmeye bişey denilmiyormuş. Sanatçıların izin verdiği orandaymış. Zaten izin verilmiyor olsaydı. MÜ-YAP bunu kendi kaynaklarından başka sitelere vermezdi.

Lütfen sadece alıcılar mesaj atsın. Konuyu baltalamak adına mesajlardan kaçınalım.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 saniyelik müziklerin bulunduğu linki görebilirmiyim ? müyapda bunu göremedimde
ve elinizdeki SQL'in tablo yapısını öğrenebilirmiyim lütfen

trithon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizene kardeşimyahu adam satışa çıkarmış size yorumyapın mı deniyor anlamıyorum.
İşinize gelirse alırsınız gelmezsede başlıktan çeker gidersiniz.
Size yapılsa hoşunuza gidermiydi acaba ?

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi satışlar. Eğer sen bu veritabanını, ben de tikladinle.com'u satamazsam. Bir site kodlayıp tasarlarım. Eğer satamazsan bi p.m at bana görüşelim

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizene kardeşimyahu adam satışa çıkarmış size yorumyapın mı deniyor anlamıyorum.

para vericeksek eğer elbette sorularımız olucak .
hem sana ne oluyor ki avukatlığa soyunuyorsun
ürün satan adamın ağzı dili eli yokmu ?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakin ol hangi konuda kac dakika kalacagımızı senden ögrenecek degiliz. burda bi satış sözkonusu illaki para verecek insanların bitakım soruları olacak.

trithon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım satışı baltama çek git pm ile sor!
Bunlar alacaklı tripleri değil, şatışları baltama tripleri..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında senin gibi tipler yüzünden doğru düzgün satışlar yapılamıyor.
kimse satışı baltalamıyor. sadece SORU SORUYORUZ . ÇÜNKÜ PARA VERECEGİMİZ ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUZ !

trithon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yargılamak soru sormak değildir !

Sorularınızı pm ile sorabilirsiniz. Bu sebepten bu iyinette satış yapılmıyor işte.
Çivisi çıkmış :s Başlar ayak olmuş burda.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20. mesajın ama buranın çivisi çıktığını farkettin. binküsür mesajda inat edip hala soru soruyoruz
sana ve senin gibilere inat.
bu satış yada alışveriş tarafımdan iptaldir. başlığın sahibi sana bu izni vermişse zaten bir farkınız yoktur demektir.
bu tür yazılara izin verildigi içinde ayrıca teşekkür ederim

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Çok teşekkür ederim bize tercüme oldun.. Bu forumda satış başlığı açmadan önce ikinci kez düşünüyoruz artık. Biz günlermizi gecelerimizi verip Türk halkından insanlarımız mağdur olmasın. Siteleri kapanmasın diye uğraşalım. Onlarca kişi ile telefon görüşmesi yapalım. sonunda böyle bir şeyi bulup sizin hizmetinize sunalım. Vereceğiniz cevap satış baltalamaya yönelik.. Şarkıların linklerini vermememizin amacı bazı çakal arkadaşların oturup ordan kendierinin çekmeye çalışması bizim bütün emeklerimizi hiçe sayarak..

Satış'ı bizim klasik türk halkımızın çakallığı ve içlemesi yüzünden durdurmuş bulunuyorum.

Gerçekten alıcıyım diyen insanlar, Biz hep buradayız, biyere gittiğimiz yok. PM atarsınız görüşürüz anlaşırız yardımcı oluruz.

Satış'ı baltalayan, ve kendine yediremeyen klasik türklere sonsuz teşekkürlerimi ve selamlarımı sunarım.

Selametle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5