İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mucize Alet - KUPA ÇEKME MAKİNESİ

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet artık babaanneize ihtiyacınız kalmadı:)
Mucize Tedavi yöntemi KUPA ÇEKME olayı artık çok kolay
Bu harika alet KDV DAHİL Sadece 15 YTL Bonus ve Maximum Card a Peşin Fiyatına 4 taksit, Diğer tüm kartlarla tek slip ödeme yada %3 Havale indirimi seçenekleri.
Adınıza faturalı üstelik arızalı çıkan ürünler değiştirme garantisinde...

(İthalatçının değiştirme garantisi vermediği ürünleride var ve daha da ucuz ama, değiştirme garantisi vermemesinde haklı nedenler var. çoğu bozuk çıkıyor)

Stok Ürünüdür. Ortalama 1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Hemen almak için tıklayınız
http://www.bayidenal.com/index.php?do=catalog/product&pid=130902

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan, deneyen biri var mı, ciddi sırt ağrıları çekiyorum.
Tabi doktorumada rutin kontrollere gidiyorum ama Türk halkıyım ne yapayım, böyle şeylerde cazip geliyo :)

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan, deneyen biri var mı, ciddi sırt ağrıları çekiyorum.
Tabi doktorumada rutin kontrollere gidiyorum ama Türk halkıyım ne yapayım, böyle şeylerde cazip geliyo :)

kupa tedavisi yıllardır süre gelen bir alternatif tedavi yöntemi.

bu aletin kupalarının içinde kupa yapılırken vücuda temas eden ve ağrıyı aldığı söylenen metal uçlar var. alanlardan bize geri dönen olmadı. ithalatçı firma oldukça rağbet gören bir ürün olduğu belirtiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5