İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mucizevi bi şey!

A

ahmet

Misafir
Mucizevi bi şey!

arkadasara.net, su an ziyaretci gonderenler ile ziyaret edilenler listesinde birinci sirada. Bu arkadasin sitesine saat 14.37 itibariyle 267 kisi girmis. Ama site iyinet'ten tam 816 ziyaretci almis. Ayrica bu site, ziyaretcilirenin yarisini iyinet'e gondermeyi basarmis!

Valla bravo... Dolandiricilar Krali Sulun Osman'in kemikleri sizlayacak.

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet' Alıntı:
Mucizevi bi şey!

arkadasara.net, su an ziyaretci gonderenler ile ziyaret edilenler listesinde birinci sirada. Bu arkadasin sitesine saat 14.37 itibariyle 267 kisi girmis. Ama site iyinet'ten tam 816 ziyaretci almis. Ayrica bu site, ziyaretcilirenin yarisini iyinet'e gondermeyi basarmis!

Valla bravo... Dolandiricilar Krali Sulun Osman'in kemikleri sizlayacak.

Siteden Banladiklarimdansin herhalde sen ? iki konu acmana gerek yok forumda zalak yok sahtekar ise senden baskasi deil Sana bri daha cevap yazmam yirt istedigin kadar bir yerlerini

Sebeb tek konu acsan gercekden bir sey oldugunu düsünürsün haksiz gibi aciklama istersen ama böyle bedava tellallik yapanlari cok gördük http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=16287&highlight=arkadasara

O konu Tamanmi ile iyi.netin kendi sisteminden kaynaklaniyor. simdi site 1 aydir kapali en son kapanmadan önce 5 6 bin tekili vardi. vede iyi.netde düzgün saymiyordu bende ilgilenmiyorum acikcasi elimde bulunan 10 ana domain bu adrese yönlü ne sekilde oldugunu söylemicem ama o günlede benimde dikkatimi cekti hani su iyi.net in bir kac gün sayacinin sifirlanmadigi günlerde oldu bu olay bunun sebebini iyi.net admin e sorcan bana deil öyle zeka özürlü bir seye anlatmaya calisan aptallar gibi parasiz tellalik yapmadan birine sahtekar demen sorcan sonra konuscan.
ama gerci anliyorum site yapiyorssundur kesin o kadar hiti bir arada görmeyince böyle baskalarinin hitninin derdine düsüyorsun herhalde. bana mail atsan bannerini yayinlarim daha kolay olurdu.

Son zamanlarda internet sapiklarina su topliste aaaa o hile yapiyor admin abi bu hile yapiyor.. diyenlerde cikinca baya gülmeye basldim. herhalde buda bi nevi hastalik istedigin hiti alamayinca sonra böyle baskasnin hiti ceneni yoruyor hani meshur lafimiz varya
ZENGININ PARASI FAKIRIN CENESINI YORARMIS SENDEDE HERHALDE BENIM HITIM SENIN CENENI YORUYOR.

Sonsöz: Site Admini inceler gerekli görüyorsa cikarabilir bile.

Neden Bu kadar tepkili yazdigima gelince ............................

google.de de arama yaparkene takidi gözüme arkadasara.net geciyor diye baktim.....................................

IYINET FORUMLARI :: Başlığı Görüntüle - Mucizevi bi şey!
... Alıntıyla Cevap Ver. Mucizevi bi şey! arkadasara.net, su an ziyaretci
gonderenler ile ziyaret edilenler listesinde birinci sirada. ...
forum.iyi.net/ viewtopic.php?viz=57600&start=0&t=16359 - 30k

vede su forumda ayni konuya en kere baslik acanlara asiri gicik kaptigim icin yazdim.

Istedigni yaz Daha cevap yazmam. kendi kendine avunursun böyle.

SAHTEKAR GIBI LAFLARINI AYNEN VEDE FAZLASI ILE GERI IYADE EDIYÒRUM.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5