İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muglak.com'un Sahibi?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muglak com un sahibini arıyorum bende. Milletin sırtından pirim kazanmanın sebebi soracağım. kendini çok uyanık sanıyor. Hitlistine sitemi ekledim. şifremi değiştirmiş. bununlada yetinmemiş img linki olarak benim adresimi bırakmış ama gidilenecek adres kısmını kendi sitesine yönlendirmiş. Bu anasının en akıllı evladı olan arkadaşa biz sitemizden hit gönderiyoruz o da bizim gönderdiklerimizle üst sıralarda olan yerimizi kendi diğer sitelerine yönlendirerek hit kazanıyor. hite bu kadar ihtiyacın varsa gel güzelce söyle uyanıklık yaparak pirim kazanamazsın mumun söner...!

I

i.s.a.q

Misafir
Çok yanlış bir hareket benim 5 ay önce sattığım bir sitenin adresi hala duruyor orda.eklediğimi bile hatırlamıyorum.
Bu türkler ilginç insanlar.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q gece sıfırlayınca istersen bak. img link benim adresim olarak devam ediyor. ama gönderdiği link başka yere gidiyor. id benim üyeliğim yaklaşık 15 gün önce kayıt etmiştim. 2 gün önce dikkatimi çekti istatistiklerde hiç adını görmedim. siteye girdim baktım listedeyim. tabi sadece gözle bakıyorum. site img'ini görünce Allah allah dedim referer neden tanımıyor acaba dedim sonra gönderilen linke baktığımda başka bir adrese yönlendirilmiş oldugunu gördüm. giriş yapmayı denedim ama şifrede değiştirilmiş. ben sitemden orayı yükseltiyorum o da diğer verdiği linke gönderiyormuş 15 gündür. bu tarafı ilginç bence. Genelde hitlistleri kayıt etmiş kendisi zaten. hitlistlerde bu sorun yok. kendine ait siteler dışındakiler kontrol etsin bence linklerin nereye gittiğini. Sahibini tanımam o zaman bana bi gıcığı var diye düşünmemmi gerekiyor bu durumda.

EDIT : Amacım kimseye çamur atmak değil 2 gün önce linkini kaldırdım ve 2 gün de yanılma payım olabilir diye kontrol ettim. Buraya yazmamın sebebi iste başkalarının sırtından pirim yapan herkes karşı olmamdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5