İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muhabbetturk şerefsizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Oncelikle herkese selam lafa nerden başlayacağımı inanın bilmiyorum adama guvendik referer olduk iyinette adam artık nerden bulduysa tutmuş sitemi komple cekmiş kendi sitesi gibi yayınlıyor kanıt istiyorum diyene
işde benim sitem orjinal hali yani
www.msnsitem.com
ve buda kopya site http://msn.muhabbetturk.com/resimler/31/Kizlara-Icin.html

ustelik bu yuzsuz utanmaz yuzunden sambox a düştü sitem

bu şahsın bu forumdan banlanmasını rica ediyorum sayın iyinet adminden :mad:

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
<title>MsnSitem.Com | Ask Ifadeleri Msn ifadeleri - Msn Nickleri - Msn Görüntülü Resimleri - Msn Resimleri - Msn Yüz ifadeleri - Hareketli Avatar </title>
<META NAME="Keywords" CONTENT="Msn Eklentileri, MSN aracları, avatar, avatars, display picture, msn messenger, background, arkaplan, msn plus, renkli nick, smiley, smilies, emoticons resimleri, avatar, arkaplan, display picture YUKS">
<META NAME="Description" CONTENT="Msn Eklentileri, MSN aracları, avatar, avatars, display picture, msn messenger, background, arkaplan, msn plus, renkli nick, smiley, smilies, emoticons resimleri, avatar, arkaplan, display picture YUKS">
<LINK REL="SHORTCUT ICON" href="http://www.msnsitem.com/resimler/45/img/favicon.ico" >

hocam böyle kopyalama da görmemiştim linklere bakar mısın :D

http://msn.muhabbetturk.com/resimler/www.msnsitem.com/img/askifadeleri/97.gif

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayıp etmiş gercekten.her hakkı saklıdır yazmışsın dostum ama adam aynen almış.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ya düşünün işde adam title satırlareını bile değiştirme gayretini gostermemiş biz calışıp cabalayalım millet yesin oh ne ala sinirlerim tepeme cıktı suan şahsın host şirketinin telefon numarasını buldum ama telefona bakan yok yarın ilk işim o sayfaları sildirmek olcak

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyidir dedigin adam gelmiş seni vurmuş bu kısım daha kötü bence.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sayın iyinet admin veya mod arkadaşlardan ricam muhabbetturk adlı kullanıcının forumdan banlanmasıdır bugun benim sitemi kopyalayan adam yarında sizinkini kopyalar boyle tipleri aramızda barındırmamak lazım

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besle kargayı muhabbeti işte...

umarım TrDownload un ban istegi dikkate alınır. başkalarına da ders olur

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum geçmiş olsun. acını aynen anlayabiliyorum. benimde başıma bu tip bir kaç olay geldi.

umarım hakkını alırsın.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şahsın host sahibine az once ulaştım ve durumu anlatip dosyaları silmelerini rica ettim kendilerinden site sahibi ile gorüşüp dosyaları sildirceklerini eğer silmezse dosyaları host hesabını kapatacaklarını ilettiler bana bekliyoruz bakalım

inşallah bu emek hırsızı hakettiği cezayı alır

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
azsonra bu site hakkında google adsenseyede mail atip banlanmasini talep edeceğim zaden herşey apacik ortada

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tanımadığınız insanlara neden referans oluyorsunuz?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kimsenin anlinda hırsız diye yazmiyor nerden bilebilirim boyle bisi yapacagini yaptim bir hata hatamı kabul ediyorum zaden

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet aynen şaka gibi adam titleleri bile değişmemiş sadece sitenin ust kısmını değişmiş brakmış oylecene birde adam yuzunden sambox a düştüm onamı yanayım sitenin kopyalandığınamı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
sayın iyinet admin veya mod arkadaşlardan ricam muhabbetturk adlı kullanıcının forumdan banlanmasıdır bugun benim sitemi kopyalayan adam yarında sizinkini kopyalar boyle tipleri aramızda barındırmamak lazım

Bu tur durumarda yaptirim yapan forum yonetimi degil, yargi mercileridir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
şahsın host sahibine az once ulaştım ve durumu anlatip dosyaları silmelerini rica ettim kendilerinden site sahibi ile gorüşüp dosyaları sildirceklerini eğer silmezse dosyaları host hesabını kapatacaklarını ilettiler bana bekliyoruz bakalım

inşallah bu emek hırsızı hakettiği cezayı alır
Host firmasi dedigin yer sitenin sahipleri olmasin sakin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5