İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muhabbetturk şerefsizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

necro

Misafir
ayrıca Trdownload ilk olarak bana bir pm atıp deseydiki : oo kolay gelsin sitemi kopyalamıssın değiş onu .. ben değiştirmezmiydim ? spam mı bastım alt tarafı bir sayfayı editledim ama oda ssizden benden kıymetli değil . değiştiririm. 2 gün uyumam bir sayfayı sıfırdan yaparım ... ama neden pm atılmadan konu acıldı vede şerefsiz v.s laflar . hangi pazarda ne yaptıgımı gördünüz ? siteyi begendım aldım spam basmadım bir olay yapmadım yani . ayrıca trdownload ın sitesini marez de yapmadım . zaten güzel bir site ama neden ben bu olayın sorumlusu iken olayı en son ben duyuyorum ? ben bunu anlamıyorum ..

Di mi? Eve hırsız girince polise haber vermeden hırsıza ulaşalım zaten. Ona anlatalım derdimizi.

N

necro

Misafir
Kimse hırsız değil zaten sözde. Ben suçsuzum hakim bey aç kalmasam çalar mıydım!

N

necro

Misafir
1 hafta neden duruyor sorması ayıp? bu kadar mı acizsiniz, bu kadar mı gurursuzsunuz? sil kardeşim siteyi, adamın emeklerini 1 hafta daha nasıl kullanacağım diyebiliyorsun. özürün kabahatinden beter.

N

necro

Misafir
iyi niyet mi? yahu bırak bu ayakları? Hırsızda iyi niyet olmaz. Olsa ilk başından olur. O siteyi kopyalarken o iyi niyetini nerede unuttun?

Bana kalsa sen ve senin gibileri kapatırım 1 hafta bir odaya akşama kadar komançero eşliğinde dans ettiririm. Belki o zaman akıllanırsınız.

Herneyse tavuk döt'ü tövbe tutmaz derler bu arakladığın tasarımı değiştirsen bile nasılsa başkalarını çalıp birilerinin canını yakmaya devam edeceksin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ahh eski günler , -repimiz olsaydı , millet 1saniye içinde anlardı , kimin ne olduğunu...

bir tarafa yaranalım derken , diğer taraftan forumun kalitesini nasıl ayarlayacaksınız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
oha diyorum , bu yüzsüze dur diyecek kimse yokmu , bu kadar olur yahu,

utanmadan fıkra bide anlatıyor ,

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@muhabbetturk, hatalı olduğunu kabul ediyor olman bir erdem göstergesidir. Bu açıdan tebrik ediyorum. Lakin yazdığın mesajlar ile bu erdemi yerle bir ediyorsun. Ortada gayet açık birşey var, siteyi çalmışsın. Yani emek hırsızlığı var. Bunu zaten sende kabul ediyorsun. Ama sorun şu ki, hırsızlık yapıp ondan sonra zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Haksızken, haklıymış gibi yazıyorsun. "1 hafta sonra değişecek, gerekirse gece uyumam yaparım" vs. Yani sanki biz zorla değiştirtiyoruz siteyi. Bu açıdan, ifadelerin çok yanlış. İnsanların tepkisi de buna. Hatalıysan -ki hatalısın, ve bunu sende kabul ediyorsun- "evet hatalıyım" de -ki diyorsun-, siteyi kapat, oturup 1 hafta uğraşıp kendin tasarımını yap, ondan sonra onu yayına sok. Eğer kaybedeceğin 2-3 kuruşun derdinde isen, hiçbirşey insanları ve insanların güvenini kaybetmekten daha değerli değildir! Eğer, 2-3 kuruş kaybederimin derdinde değilsen, zaten bu cümle senin için değildir. ;)

Saygılarımla.
Kerem

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
senmisin sitenin sahibi ? kullanacagim da diyebilirim. iyiniyetimden kuskun varsa cevap yazma bekle 1 hafta sonra gör.

Hala 1 hafta diyor ya, niye 1 hafta bekleyecekmiş? Hirsizligini yuzune vuruyorlar sen kalkmis damdan dusmekten bahsediyorsun! Simdi kaldirmadigin surecede 1 hafta boyunca hirsiz olarak anilacaksin. Calacak baska site bulana kadar dursun bari hesabi yapiyorsun! Senin yaptigin rezilligin daniskasi!

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
konu tatlıya bağlandı gibi. kalan sorunlar için pm kullanın lütfen. teşekkürler hepinize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5