İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MUHAMMAD_ALI ye acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
gta3.net ten indirdiğim arabaları nasıl oyuna alabilkirim lütfen yardım et ben sana etmiştim

A

Anonymous

Misafir
Ben bir araba indirdim onun içinde instalın nasıl yapılacağı var dı o doya aynen şöyle zaten yeni indirdiğin arabaları değiştiriyor açıklamasıyla aşağı yukarı aynıdır:
carcols.dat in gtaIII/data entpacken und überschreiben = yani dat dosyası gtaIII/data koyalacan

handling.cfg auch in gtaIII/data entpacken und überschreiben= cfg dosyası gtaIII/data ya kopyala

misc.txd in gtaIII/models entpacken und überschreiben =txd dosyası gtaIII/models ya

kuruma_black.gta3.mod in gtaIII/models entpacken = mod dosyası varsa gtaIII/models dosyasına

german.gxt in gtaIII/text entpacken und überschreiben
= gxt gtaIII/text dosyasına
imgextractor in gtaIII/models entpacken, =böyle bir program varsa gtaIII/models kopyala ve select mod diye soruyo programı açınca mod dosyasını göster
ihn starten und dann txd.img im gtaIII/models auswählen
warten bis er fertig ist.nun müsste ein neuer ordner
namens: "txd" erschienen sein

nun den txd patcher aus dem zip in gtaIII/models einfügen
startet ihn und drückt "select mod and start patching"
dann wählt ihr den kuruma_black.gta3.mod aus und wartet bis er fertig ist.
dann exit und ab ins spiel

euer hyperrick

für fragen und meinungen: [email protected]

http://mitglied.lycos.de/hyperrick/

copyright by patrick t.
HADİ KOLAY GELSİN

A

Anonymous

Misafir
bULDUM. İndirdiğin arbalarda txd dosyası oluyor www.gta3.com dan renkli mod var onu indir onun içinde txd tool olacak onu aç file> openden o indirdiğin dosyadaki txd dosyasını aç.... Orada ki bütün dosyaları commands dan export>textur denen yere tıklayıp bir yere kaydet. Ondan sonran program dan çıkıp aynı şekilde programı tekrar aç file> open den gta3\models den gta3 txd yi aç ve mesala indirdin araba cheetah yı değiştiryor diyelim o dosyayı bul listeden ondan sonra o commands>import teksturdan dosyaları kaydettiğin yerden isimlerini bire bir değiştir. Ondan sonra dff dosyası var onu yarın anlatcam bu işi gece çözdüm uykum geldide onu da yarın çözerim:)

A

Anonymous

Misafir
gta3.net ten IMG tool u indir. yukle file>open den gta3.img yi goster konumu gta3\models... indirdiğin arabada 2 dosya olcak atıyorum stinger.txd stinger.dff onu IMG tool dan açtığın dosyadan stinger.txd dsoyasını bulup replace den indirdiğin stinger.txd dosyasını değiştiriyon. sonra o listeden stinger.dff yi bulup rename den adını stinger_backup.dff diye değiştiriyon bu bütün arabalar için aynı mesala cheetah_backup.dff herneyse sonra commands dan add tıkla indirdiğin dosyadaki dff dosyasını ok de Bu Kadar Jant işini hala çözemedim onu da yarın olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5