İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mühendislik portalı için ingilizce ücretsiz php script lazım

N

nomak78

Misafir
ingilizce ücretsiz bir portal script lazım.. mühendislik portalında kullanılacak.. php olacak.. resim upload özelliği olacak.. içinde forum gömülü olacak veya gömülebilir olacak.. php nuke gibi çok bilindik bişey olmayacak.. işte böyle:)

bildiğiniz hem estetik hem kullanışlı bir ingilizce portal script varsa linkini verirseniz sevinirim.. yasal olmayan şeyler istemiyorum

birde ikinci olarak, bir tane phpbb dışında hoş ve kullanışlı ücretsiz php forum script lazım.. buda ingilizce olması lazım..

yardım edecek dostlara şimdiden teşekkür ederim..

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drupal (drupal.org) var bilmiyorum duydun mu cok guzel bir suru meshur site kullaniyor. Forumda icinde bir suru ozelligi var. demo test etmek istersen opensourcecms.com a git orda drupal da dahil bir surusunu test edebiliyorsun.
drupalla yapilan ornek ingilizce siteler:
http://www.spreadfirefox.com/ (bunlarin dizayni da siteden indirebilirsin)
evolt.org
linuzgazette.com
daha bir surusu

N

nomak78

Misafir
portal script için teşekkür ederim.. drupal işimi görür..

bir tanede vbulletin ayarında veya iyi diyebileceğimiz phpbb haricinde bir forum scripti söylerseniz memnun olurum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5