İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muhteşem bir öneri :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

umurcan

Misafir
diyelim sitemiz var site.com ver orda adsense reklamları var yazdık bunu kenara
sonra bu siteye site.com?ref-www.saglik.com diye giriyoruz ve sitemizde full sağlık reklamları çıkıyo bunu çoğaltabiliriz
bu kesinlikle banlanılıcak hileye giremez diyorum yanılıyormuyum :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kendi sitene senin o sekilde girmen bir problem cikartmaz fakat ziyaretcileri zorlayarak (sayfayi oraya yonlendirerek) bu girisimi yapman Google amcayi kil edebilir. Benim kendi gorusume gore hileye giren birsey, kesinlikle de uygulamiyacagim bir yontem.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence böyle dahiyane fikirler bulunca yazıcağnız yer forum değil gugıl olmalı. oraya bi mail atıp bunu yapmayı düşünüyorum ben yapiyim mi ne dersin? diye danışmak lazım.

eğer dersen ki

iyi de bu sorulur mu gugıla ya yuh yani bari gidip banla beni diyim direk?

o zaman zaten yapmaman gereken bişeyi yapmayı düşündüğünü kendi kendine kanıtlamış oluyosun bişeye gerek yok :)

U

umurcan

Misafir
pembekedi' Alıntı:
bence böyle dahiyane fikirler bulunca yazıcağnız yer forum değil gugıl olmalı. oraya bi mail atıp bunu yapmayı düşünüyorum ben yapiyim mi ne dersin? diye danışmak lazım.

eğer dersen ki

iyi de bu sorulur mu gugıla ya yuh yani bari gidip banla beni diyim direk?

o zaman zaten yapmaman gereken bişeyi yapmayı düşündüğünü kendi kendine kanıtlamış oluyosun bişeye gerek yok
güzel bi düşünce bravo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5