İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muhteşem Emlak Sitesi 50 YTL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne diyor bu salak ya bu mefe denen hanzo neden burda duruyor hala anlamış degilim. bu dolandırıcıyı yönetim bir an önce yol versin. bebe naptıgını bilmiyor gittigidiyorda hem 200 ytl hemde 50 ytl ye satıyor. 200 ytl ye alanlar safmı sanıyor bu arkadaş.

kendini mefe diye tanıtıp scriptimi satmadınmı, aklın sıra ayak yapmaya çalışma.. geri zekalı
bunu ispatla emlak scripti ile bugune kadar hiç bi işim olmadı.

EmlakScripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel söylüyorsun da birde şöyle düşün, benim bu scripti yazarken amacım şu idi, forumlarda ben satayım benden alanlarda kendi sitelerinde kendi müşterilerine satsınlar...

Eğer senin gibi düşnecek olsaydım, izleyeceğim iki tane yol olurdu, birincisi fiyatı yüksek tutar üç, beş kişiye satardım, ikincisi encode ederek domain başına lisans koyar dilediğim kadar kişiye satardım, böylece turkce-web.net'in sahibi ile hiç uğraşmazdım.

Scripti incelediysen üzerinde aylarca verilmiş emek var, benim izlediğim yol şöyle oldu, açık kodlu dağıtayım, tüm insanlaır forumlara vermemesi için uyarayım, dileyen kodlardan esinlensin, dileyen kendisi geliştirsin, tek sorun forumlara verilmemesi...

ama yukarıda turkce-web.net'in sahibi ile benimle aynı forumlarda benim 3 de 1 fiyatıma başlık açtı, defalarca ikaz ettim ama aynı tutumunu sürdürdü, utanmadan birde içine solucan koymuş ondan alanlar tekrar gelip benden destek aldılar,

şimdi yukarıda yanlış nerede ?
iyi niyetli olup kodları encode etmeden vermek ise, haklısın, ancak yukarıda dediğin gibi "30 tane satsam kardır isterse 500 kişi kullansın mantığındasınız" bu scriptin amacı bu zaten, ben forumlarda dilediğim kadar satabileyim, öyle olmasaydı 1000 ytl den 5 kişiye satardım, turkce-web.net'in sahibi benim hakkımı yiyen insanla uğraşırdım vede 10 kişiye destek verir bende fazla yorulmazdım.

şimdi sana soruyorum, sen aylarca emek verdin bir ürün ortaya çıkardın ve ürürün yazarı olarak sen diyorsunki "kardeşim bu ürün açık kodlu ancak gpl lisanslı değil, yani bedava dağıtamazsın ve yazarın izni olmayan yerlerde satamazsın", buna göre turkce-web.net'in sahibi .... insan gelip onca emeğine rağmen tüm forumlara başlık açıp senin 3 de birine satıyorsa, ne düşünürsün,

benim etim ne budum ne kardeşim, ihtiyacım olmazsa zaten böyle bir kod yazmam, demekki para lazımki uğraşmışım gece gündüz, ben microsft muyumki ürünlerimi haksız yollardan elde ediyorsunuz, hiçmi vicdan yok, hiçmi Allah korkusu yok..

şimdi soruyorum sen olsan ne yapardın,

http://emlak.mefe.net/
http://emlak.mefe.net/admin/

ne utanmaz bit adamsın sen yaa hala burda yorum yapıyosun guzel emlak ı da sen acmadın

madem bunlar tesaduffmu reg firması ve dns ler aynı

iyice salak yerine koyma bari insanları

madem oyle neden kaldırdın guzelemlak scriptı bak körmüsün su asadaki sorgulama sonuclarına gitti gidiyorda yalanmı söylediler herkes yanlıs bi senmi dogrusun millete 200 e bastın bende icinde dahil sonra 50 milyona baska nick alıp satıyorusun sen terbiyesizin tekisin

buyurun domain bilgileri

mefe.net Alan Adı İçin Kayıt Detayları...

-----------------------------------------------------------------
Registration and WHOIS Service provided by directNIC.com

Intercosmos Media Group, Inc. provides the data in the directNIC.com
Registrar WHOIS database for informational purposes only. The information
may only be used to assist in obtaining information about a domain name's
registration record.

directNIC makes this information available "as is", and does not guarantee
its accuracy.

Registrant:
mefe
mefe
Istanbul, TR 81550
TR
5363752218

Domain Name: MEFE.NET

Administrative Contact:
mefe, mefe [email protected]
mefe
Istanbul, TR 81550
TR
5363752218

Technical Contact:
mefe, mefe [email protected]
mefe
Istanbul, TR 81550
TR
5363752218

Record last updated 08-20-2007 03:13:56 AM
Record expires on 05-31-2008
Record created on 05-31-2004

Domain servers in listed order:
NS1.PRIMEART.NET 193.192.101.142
NS2.PRIMEART.NET 193.192.101.140

By submitting a WHOIS query, you agree you will use this data only for
lawful purposes. You also agree that, under no circumstances, will you use
this data to: (a) allow, enable, or otherwise support the transmission by
email, telephone, or facsimile of mass, unsolicited, commercial advertising
or solicitations to entities other than the data recipient's own existing
customers; or to (b) enable high volume, automated, electronic processes
that send queries or data to the systems of any Registry Operator or
ICANN-accredited registrar.

The compilation, repackaging, dissemination, or other use of this WHOIS
data is expressly prohibited without the prior written consent of
directNIC.com.

directNIC.com reserves the right to terminate your access to its WHOIS
database in its sole discretion, including without limitation, for
excessive querying of the database or for failure to otherwise abide by
this policy.

directNIC reserves the right to modify these terms at any time.

NOTE: THE WHOIS DATABASE IS A CONTACT DATABASE ONLY.
LACK OF A DOMAIN RECORD DOES NOT SIGNIFY DOMAIN AVAILABILITY.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 GÜZEL EMLAK BİLGİLERİ

Registration and WHOIS Service provided by directNIC.com

Intercosmos Media Group, Inc. provides the data in the directNIC.com
Registrar WHOIS database for informational purposes only. The information
may only be used to assist in obtaining information about a domain name's
registration record.

directNIC makes this information available "as is", and does not guarantee
its accuracy.

Registrant:
benekli
umraniye
istanbul, tr 81510
TR
555555555

Domain Name: GUZELEMLAK.COM

Administrative Contact:
Benekli, Mahmut [email protected]
umraniye
istanbul, tr 81510
TR
555555555

Technical Contact:
Benekli, Mahmut [email protected]
umraniye
istanbul, tr 81510
TR
555555555

Record expires on 03-30-2009
Record created on 03-30-2008

Domain servers in listed order:
NS1.PRIMEART.NET 193.192.101.142
NS2.PRIMEART.NET 193.192.101.140

By submitting a WHOIS query, you agree you will use this data only for
lawful purposes. You also agree that, under no circumstances, will you use
this data to: (a) allow, enable, or otherwise support the transmission by
email, telephone, or facsimile of mass, unsolicited, commercial advertising
or solicitations to entities other than the data recipient's own existing
customers; or to (b) enable high volume, automated, electronic processes
that send queries or data to the systems of any Registry Operator or
ICANN-accredited registrar.

The compilation, repackaging, dissemination, or other use of this WHOIS
data is expressly prohibited without the prior written consent of
directNIC.com.

directNIC.com reserves the right to terminate your access to its WHOIS
database in its sole discretion, including without limitation, for
excessive querying of the database or for failure to otherwise abide by
this policy.

directNIC reserves the right to modify these terms at any time.

NOTE: THE WHOIS DATABASE IS A CONTACT DATABASE ONLY.
LACK OF A DOMAIN RECORD DOES NOT SIGNIFY DOMAIN AVAILABILITY

EmlakScripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim zaten sorunda bu, hayatımda ilk defa forumlara geldim, nereden bilebilirdimki bu tarz insanlarla karşılaşacağımı, benim hakkımı yiyerek para kazancak insanlar olacağını bilseydim zaten başta encode ederim

bundan sonraki projem elbette encode edilecek...

senin hakkını kimseyemedi sen insanların hakkını yedin sen bana 200 scriptı sattın geldin adwords hesabı actımı gördün 300 e sattıgım yerde 200 sattın hani sadece forumlarda satacaktın böylede deyince scriptı ben yazmadımmı istediğim yerde satarım dedin ya el altı 100 ytl verdiklerin 75 ytl e verdiklerin

ya bu güzel emlağı 50 ytl burda baskası adına satısın neden hesap numarası vemedin telefon vermedin de sadece burda muamele yapıyosun
sen değilmişssin gibi davranıyosun ısbatinide yaptık görünen köye aklında klavuz ciziyon

ben sunu biliyorum sen para icin ............... anladın gerisini
bize mabel okuma

EmlakScripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixconu geçiti bu emlak konusu tebrik ederim

adam hırsızlıgın haksızlıgını kabul etmiyo hersey ortada bizzat telefon actım bilgilerini istedim nekadar dogru diye resmen mefenin kendisi bu

hala utanmadan yorum yaza biliyo insanlara hakkımı yedi diye biliyo

mefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam hırsızlıgın haksızlıgını kabul etmiyo hersey ortada bizzat telefon actım bilgilerini istedim nekadar dogru diye resmen mefenin kendisi bu

hala utanmadan yorum yaza biliyo insanlara hakkımı yedi diye biliyo

ulan adi herif, kaç kişiye kendini mefe diyerek tanıtarak scripti sattın, bak dün iki kişi daha geldi msn'e, onlarada kendini mefe, diyerek tantarak scripti samışsın, ve adamları msnden bloklamışsın, kuru kalabalık olsun diyede üç, beş farklı nick ile benimi lekelemeye çalışıyorsun, şerefsiz...

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mefe bu konuda tamamiyle haklı. R10 da emlak scripti aradığım dönemlerde msnimi birisi ekledi. EmlakScripti nickli şerefsizin evladı kendini ben mefe'yim diye tanıtarak scripti almamı sağladı. Sonuç? Dolandırıldığımı sonradan anladım. Gerçek mefe ye ulaştım ve durumu anlattım. Hakkını yememek için ödediğim parayı tekrar ödeyeceğimi söyledim.

Kendisi o kadar anlayışlı biri ki, kendi scriptini başkasından almama rağmen hakkını helal edip, tek kuruş para istememiştir.

EmlakScripti nickli kişinin banlanmasını talep ediyorum.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uslubunuza dikkat edin.
loi aynı scripti engin satarken neden banlandı ?
emlakscripti neden banlı degil. guzelemlak neden banlı degil.?
bu scriptin satısına sahibi saten izin vermiş ve marez degil arkadaslar 200 e almış istegi gibi satma hakkıda verilmiş. sonuc olarak banlanmadları dogru degil.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ceza alanlar hakaret vari cumleleri yuzunden ceza aldilar. Bunun disinda benimde merak ettigim bisey var, ortalama 100 YTL gibi bir fiyattan satilan scripti hangi akla hizmet 100 kontor karsiliginda satabiliyorlar. Konun biraz daha hizli aydinliga kavusabilmesi icin lutfen emlak scripti hakkindaki konulara ilgisi olmayanlar post atmasin.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceza alanlar hakaret vari cumleleri yuzunden ceza aldilar. Bunun disinda benimde merak ettigim bisey var, ortalama 100 YTL gibi bir fiyattan satilan scripti hangi akla hizmet 100 kontor karsiliginda satabiliyorlar. Konun biraz daha hizli aydinliga kavusabilmesi icin lutfen emlak scripti hakkindaki konulara ilgisi olmayanlar post atmasin.
http://forum.iyinet.com/script-sati...gim-mefe-emlak-scripti-sadece-100-kontur.html
bu konuyu acan arkadas sadece konuyu acmıs hakaret etmeyi bırak daha konuya baska bişey yazmamış.
mefe bu scriptin satışını selbest bırakmış alan kişi istedigi fiyata satabilir.
engin banlanma sebebi marez satışmış ne alaka anlayamadım. lütfen bu arkadası banlayan kişi tekrar gözden gecirsin. engin 200 ytl ye almıs ve bakmıs piyasada 30 ytl ye düşmüş zararını cıkarmak icin 100 konture satışa cıkarmış. bunda banlanacak bi durum söz konusu degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi