İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muhteşem Fırsat 20 adet PR 3 10 adet PR 4 2adet PR 5

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
20 adet PR 3
10 adet PR 4
2adet PR 5

evet arkadaşlar yukarı link sayısını Yüzde 95 oranında garanti ediyorum dizin benzeri bi yöntemle eklenecektir.

bütün eklenen linkler seologs.com fake pagerank kontrol linki ile birlikte 2 gün içerisinde belirttiğiniz e-mail adresine yollanacaktır.

1 linkin fiyatı 1 YTL nin bile altında bir fiyata gelmektedir.

Ödemelerde Paypal Kabul etmiyorum maalesef. Banka havale veya eft si burada yazdıklarımın aksi bir durum yaşanması durumunda sorgusuz sualsiz paranız iade edilir.

Fiyat 20 YTL

Lütfen Pm atınız.

Baltalamak veya konu dışı sorularınız için lütfen pm atınız buraya yazmayınız.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerin adlarını pm alabilirmiyim. Birde sitelerin hepsi sizinmi yada yani bir sorun çıkmayacağını 2-3 gün sonra linkin kalkmayacağını garanti ediyormusunuz?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sadece pr4 ve pr5 lere ekliyorsanız ucretı pm ıle yollayınız saygılar

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bütün sorularınız cevaplanmıştır. Son 5 kişiye daha ekleme işlemi yapacağım
Yeni fiyat 14 YTL dir
kolay gelsin

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bazı sorular alıyorum sanırım bi yanlış anlaşılma var siteler bana ait değildir. Aynen dizin ekleme işi gibi düşünebilirsiniz. Ama bu linklerin garantisi var. Yazdığım link sayısından bi tanesi eksik olmayacaktır emin olabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5