İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muhteşem Kim Bu Kim Sürprizi !

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Sevgili ...... ......!

“Kim Bu Kim” yarışmamıza katılıp

bizden hediye kazanma şansını yakaladın!

Chester’ın Sana Özel Armağanı Muhteşem E-Kart Seti !

Doğum Günü:

Tamamen sana özel olan bu kartı doğum günlerinde sevdiklerinle paylaşmanın keyfini yaşamayı unutma!

Linke tıklatın.

Yeni Yıl:

Tamamen sana özel olan bu e-kartla yeni yılda sevdiklerine bir armağan da Cheetos’tan!

Linke tıklatın.

Anneler Günü:

Tamamen sana özel olan bu e-kartla “Anneler Günü”nde annene en özel armağanı sen ver!

Linke tıklatın.

Babalar Günü:

Tamamen sana özel olan bu e-kartla “Babalar Günü”nde babana en özel armağanı sen ver!

Linke tıklatın.

Dostluk ve Sevgi:

Tamamen sana özel olan bu e-kartı dostların ve sevdiklerinle paylaş; onları da mutlu et!

Linke Tıklatın.

Ulusal Günler (23 Nisan):

Tamamen sana özel olan bu e-kartla tüm dostlarının bayramını kutlamayı unutma!

Linke Tıklatın.

Cheetos’la kalın, Sevgiler...

Chester Çita

YORUMSUZ

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kazanmıştım fakat böyle birşey gelmedi bana adres bilgisi girmişmiydik form doldururken onu unuttum.Belki mousepad gönderirler :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafayı yedim hediyeyi görünce :D hem adamların reklamını yapacaksın hem de buna hediye diyeceksin olaya bak :D

C

cakircamehmet

Misafir
walla aynı mail geldi, görünce gülsemmi, ağlasammı şaşırdım, tamam çok büyük bişi beklemiyoduk zaten ama bu ne böle ya...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5