İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel bir forum sitesi için ekip kurulacak

parakazannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Forumum normal bir konumda
10 bine yaklaşık konu var sitemde 7 aydan beri açık forumum
Forumu iyi bir noktaya getirme amacındayım. Fakat mevcut bir ekip olmadığı için tek başıma güçlük çekiyorum. Bazı eksiklikleri tamamlamak için ekibe ihtiyacım var.

İyi bir ekip ile başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum.

Bu bağlamda sizlere teklifim; ilgi alanınıza uygun olarak ekibe katılmanızdır. Ekibe katıldığınız andan itibaren sitemizin ilgili yetkililerinden biri olacaksınız.
Her şeyden önce ekip olarak verilecek emeğe ve harcanacak zamana paha biçilemez. Kimse gibi sizlerin de boşa kürek çekmek istemeyeceğini biliyorum. Karşılıklı güven ve samimiyet esasına dayanan bir iletişim her zaman önceliğimdir.

Düşünen arkadaşlarla bir an önce iletişime geçmek isterim.

Forum Adresi: http://www.forumaktif.net

firarian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:şekil:Öncelikle hayırlı olsun kardeşim sıkıntını anlıyorum elimden geldiğince yanında olmaya çalışırım...

parakazannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msj attım kardeşim hayırlı olsun görevin başka arkadaşlarıda bekleriz

parakazannn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GÜNLÜK 2 3 SAATİNİ İNTERNETTE GEÇİREN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYACIMIZ VAR FORUMUMUZUN EKİBİNDE GÖREV ALACAK

Keremdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende katılabilirim ama hangi alanda ne kadar iyiyim orası allaha kalmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5