İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mükemmel bir iş

E

erdinc

Misafir
Arkadaşlar;

Merhaba altın internetten bahsediyorum şu an dünyanın 50 ülkesinde mevcut...mükemmel işleyen bir sistem...
dün sisteme katıldım ilk günden 2 adet sipariş aldım...

SÖZ VERİYORUM HERKEZ KAZANACAK BU SİSTEMDE

ADRESİM: www.superticaret.de.vu

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam Kazanciniz ............976,550,000,000 TL
Toplam Kazanciniz...........976 Milyar 550 Milyon TL

HASBİNALLAH ve ni'mel Vekîl !

O

ochan

Misafir
ark lar paranızı cope atmak istemiyosanız sakın bunlara inanmayın.
bu pazar gunu zaten hurriyet gazetesinde değinmişlerdi bu altın internet olayına.

E

erdinc

Misafir
Sikca Sorulanlar

TAVSIYE: CALISMAYACAKSANIZ GECICI BIR HEVES ICIN ÜYE OLMAYIN...
Aksi taktirde E-Book´lar icin ödemis oldugunuz parayi cöpe atmis olursunuz!!!
ANCAK CIDDI ANLAMDA KATILIR VE CALISIRSANIZ KESINLIKLE BASARILI OLURSUNUZ

Soru: “ALTIN INTERNET” Sistemini Türkiye´de uygulamak yasadisi degilmi?
CEVAP: Hayir, gerekli görüsmeler Türkiye´den ve Almanya´dan birden fazla Avukat´larla yapildi ve bu Sisteme karsi Türkiye´de bir yasa bulunmadigi acikliga kavustu! Türkiye´de Internet yasasi bulunmadigindan Avrupa´daki Internet yasalarina göre hareket edilmektedir ve bu durumda ALTIN INTERNET Sistemi yasadisi degildir! Bu aciklama bir varsayim degildir görüsmelerden elde edilen bir sonuc aciklanmaktadir.

Soru: Bu Sistem yeni bir TITAN SAADET ZINCIRIMIDIR?
CEVAP: Hayir, Saadet zinciri olsaydi Türkiye´de bu kadar acik ve net bir sekilde ilk 5 günde 6300 ziyaretci toplanmasina ragmen en azindan bir uyari gelirdi. Diyelimki bu Sistem Türkiye´de daha yeni ancak Almanya´da bu sisteme katilan 700.000 e yakin üye var bu Sistem´in bu sekilde yayilmasina Almanya devleti izin vermezdi. Veya Dünya´nin 50 den fazla ülkesinde bu program nasil yayinlanabilirdi? Bu Sistemde kimseye yalan söylenmiyor! Saadet Zinciri´nde ve diger yasal ve yasadisi Sistemlerde oldugu gibi kimsenin akli yikanmaya calisilmiyor! Kimseye mümkün olmayan paralar vaad edip ardindan bilgilendirmek icin veya seminerlere davet edip sohbet etmek icin para taleb edilmiyor! Hersey ücretsiz olarak acik, net ve yalansiz bir sekilde anlatiliyor ve Sistemin degerini anlayip faydalanmak isteyenlere Sisteme katilma firsati sunuluyor.

Soru: Sistemi devam ettirmeyen olunca para akisi duruyormu? Bu bir havuz sistemimidir?
CEVAP: Eger yazilanlari uygularsaniz ve sattiginiz kisilerin 5% i aktif olursa 7 ay sonunda 960 Milyar TL´den fazla para kazanmis olursunuz cünkü Sistemde sizden toplam 6 hafta icinde 100 kisiye pazarlamaniz hedef olarak isteniyor ve siz 100 kisiye degilde yanlizca 5 kisiye satsaniz ve sizin sattiginiz 5 kiside ayni sekilde 5 kisiye satsa ve diger 4 basamaktada ayni sekilde devam etse bile 960 Milyar TL hedefinize ulasmis oluryorsunuz (Örnek olarak Anasayfada hesaplanmistir). Isterseniz birde sizin 100 kisiye sattiginizi düsünelim ve bu üyelerin yanlizca 20% sinin hedefe ulastigini farz edelim ozaman bile inanilmaz rakkamlar ortaya cikiyor. Ve bu sistemde kesinlikle bir havuz Sistemi sözkonusu degildir cünkü herkesin parasi direk olarak yeni üyeden cikip satici üyeye gidiyor ve hicbir yerde para birikmiyor. Her üyenin basarisi yapmis oldugu reklama baglidir.

Soru: Bu Sistemde esas parayi kazanan ve tepede bulunan birisi varmi?
CEVAP: Hayir, bu Sistemde kesinlikle tepede oturupda sizin emeklerinizden devamli olarak para kazanan hic kimse yok. Her üye listeye 1. siradan baslar ve 7. siraya geldiginde listeden ayrilir ve her üye ayni fiyat kosullari altinda sisteme baslar yani diger yasadisi Sistemlerin aksine fiyat asagiya dogru yükselmez.

Soru: Tam olarak ne yapmam gerektigini ve nasil para kazanabilecegimi kisaca özetleyebilirmisiniz?
CEVAP: Yapmaniz gereken E-Book´larin hepsini ismarlamak ve E-Book´larda anlatildigi gibi Altin Internet icin hazirlanmis olan Websitesi üzerinden Online isim Formunu doldurarak Websitenizi hazirlamak ve sitenizin reklamini yine E-Book´larda belirtildigi gibi uygulamak. Daha sonra sizden taleb edilen siparislerinizi icinde Banka Hesabiniza gönderilecek olan 10 Milyon TL olarak alacaksiniz ve karsiliginda siparis edilen E-Book´u siparis eden kisinin email adresine yollayacaksinz!

Soru: Tam olarak pazarlanacak ve raklami yapilacak obje nedir?
CEVAP: E-Book´lar ve Sistemin kendisidir pazarlanacak olan. Farkli bir ürün sunulmayacak. Dünya´nin diger ülkelerinde de yanlizca bu basit ürünler pazarlanarak bircok kazanc elde edildi ve Türkiye´dede ayni sekilde olacaktir!

Soru: Insanlar benden E-Book´lari niye satin alsinlar ve insanlar benim Sitemi niye ziyaret etsinler?
CEVAP: Sisteme katilmak isteyenler ve ücretsiz websitesine sahip olmak isteyenler E-Book´lari satin almak zorundadirlar aksi taktirde Sisteme katilamazlar. Sizin siteniz tabiki insanlar icin eglence ortami sunmayacak sizin sitenizi ziyaret edenler yeni ve kazancli bir is imkani arayanlar olacak ve bu insanlarin sizin sitenizi fark edebilmesi icinde sizin E-Book´larda yazanlari uygulayarak ücretsiz reklam yapmaniz gerekir!

Soru: E-Book nedir? Bu E-Book´lar Sisteme katilmayan siradan bir okuyucunun isine yararmi?
CEVAP: E-Book, Elektronik Kitap anlamina gelmektedir, yani bu Sistemde söz konusu olan E-Book´lar Microsoft Word programi yazilimindan olusmaktadir. Ve icerigi Sisteme katilmayan bir okuyucunun Sisteme Katilan bir okuyucuya yaradigi kadar yaramayacak sekilde tasarlanmistir, cünkü bu E-Book´lar özel olarak bu Sistemi nasil pazarlayabileceginizi, websitenizi ücretsiz olarak nasil hazirlayabileceginizi ve nasil ücretsiz ve ücretli ama verimli reklam yapabileceginizi aciklamaktadir ve bu bilgilerin yanisira yapacak oldugunuz Sistemin yasadisi olmamasi icin gerekli bir üründür. Bir ürün satmadan para taleb etmek Türkiye kanunlarina göre yasaktir!

Soru: E-Book´larin iceregi ve büyüklügü nedir?
CEVAP: E-Book´larin icerigi sitemizdede bahsedildigi gibi nasil ücretsiz websitesi hazirlayabileceginizi ve bu websitesi icin nasil ücretsiz reklam yapabileceginizi anlatmaktan ibarettir. E-Book´larin büyüklügü yaklasik 180.000 karekterden olusmaktadir ve 1,2 MByte tir.

Soru: E-Book´lar elimde olmadan bu Sisteme katilabilirmiyim?
CEVAP: Hayir, cünkü birsey satmadan karsiliginda para taleb etmek Türkiye yasalarina aykiridir.

Soru: Ben bu E-Book´lari aldigimda kimin sorumlulugu altinda calismaya baslayacagim?
CEVAP: Hic kimsenin sorumlulugu altinda calsimaniz söz konusu degil. Herkes kendi isinden kendisi sorumludur ve basarisiz oldugunuzda kimse size hesap sorma yetkisine sahip degildir. Bu Sistemde Herkesin patronu yine kisinin kendisidir. Ancak herhangibir yardima ihtiyaciniz oldugunda tabiki E-Book´lari siparis ettiginiz listede ismi 1. sirada yer alan üye size her konuda seve seve yardimci olacaktir cünkü siz kazandiginiz sürece E-Book´lari siparis ettiginiz diger üyelerde kazanacaktir!

Soru: Benim evimde bilgisayarim ve bir websitem yok buna ragmen bu Sisteme katilmam mümkünmü?
CEVAP: Tabiki mümkün, evinizde bilgisayarinizin olmasi sart degil. Internetcafe´den veya bilgisayar ve Internet baglantisi olan heryerden isinizi takib edebilirsiniz. Siparis üzerine size gönderilecek olan E-Book´larida bir Disk´e veya CD´ye kaydetmeniz mümkün. Websitenizi nasil hazirlayacaginiz en ince detayina kadar E-Book´larda anlatilmaktadir ve bu yüzden bu konuda bir tecrübe sahibi olmaniz gerekmez Internet´ten hic anlamayan birisi bile kendi websitesini E-Booklarda yazanlari uygulayarak 10 dakika icinde hazirlayabilir.

Soru: Yeni üyelerin hazirlayacak oldugu Sitenin amaci ve islevi tam olarak ne olacak?
CEVAP: Her üyenin sitesinin amaci bizim sitemizde oldugu gibi yanlizca sistemi tanitmak ve E-Book´lari ve Sistemi devam pazarlamak olacak.

Soru: Siparis aldigimda E-Book´u gönderdikten sonra yeni üye icin websitesini benmi hazirlayacagim?
CEVAP: Hayir, her yeni üye E-Book´larda yazanlari uygulayarak Bir Online-Form doldurarak 5 dakika icinde kendi web sitesini kendisi hazirlayabilecektir.

Soru: Üye kendi sitesinde herzaman birinci sirada kaliyor peki isim listesindeki yer degisimi nasil olusuyor.
CEVAP: Tabiki her üye kendi sitesindeki listede hep 1. sirada kaliyor ancak bu üyeden siparis veren yeni üyenin kendi sitesinde 2. siraya gecmis oluyor ve yeni üye reklam yapip siparis aldiginda yeni üyeden E-Book no.1 siparis edilecek ve onun listesinde eski üye 2. sirada oldugundan E-Book no. 2 de eski üyeden siparis edilecek ve E-Book no. 3 de eski üyenin listesinde 2. sirada olan ancak yeni üyenin listesinde 3. siraya gecen üyeden siparis edilecek ve bu sekilde devam satildikca üyelerin ismi listedeki yerini degisitirecek. Ancak sizin 1 e 1 direk satislarinizda siz tabiki hep E-Book no. 1 icin siparis alacaksiniz ve böylelikle her seferinde kendinize yeni bir cizgi kurmus olacaksiniz.

Soru: Biz bu Sistemi yanlizca Türkiye´demi sunabilecegiz? Yurt disina acilma imkanimiz yokmu?
CEVAP: Her üye istedigi taktirde Sistemi arzu ettigi dile tercüme edip istedigi ülkede sunabilir.

Soru: Siparis edecegim E-Book´lari devam satmadan önce üzerinde bir degisiklik yapmam gerekiyormu?
CEVAP: Hayir, kesinlikle E-Book´lari siparis ettikten sonra hicbir degisiklik yapmadan bilgisayariniza yüklüyorsunuz ve gelen siparisler karsiliginda email adreslerine gönderiyorsunuz.

Soru: Kazandigimiz parayi vergilendirmek zorundamiyiz?
CEVAP: Tabiki her Türk vatandasi gibi belli bir yillik kazanc sinirini asitiginizda bu kazanc vergiye tabi tutulur ve sizde sözkonusu kazancinizin vergisini ödemek zorundasiniz!

Soru: Bu Sistemde eger siparisler gereken zaman zaafinda alinmazsa ne oluyor? Sistemden atiliyormuyuz?
CEVAP: Hayir, gereken zaman yanlizca Sistemin daha verimli olmasi icin belirlenmis bir zaman sürecidir. Tabiki herkes bu zaman zaafinda gereken siparisleri alamayabilir, bu durumda hedefinize ulasana dek reklam yapmaya devam etmeniz gerekir ki Sistem sizin ve diger üyeler icin daha verimli olsun!

Soru: Internet üzerinden para göndermek isteyenler sizin hesabinizami gönderecekler siparis bedelini yoksa bizde kendi hesap numaramizi kullanabilecekmiyiz?
CEVAP: Sizin siteniz üzerinden siparis vermek isteyenler icin sizde kendi websitenizdeki isim listesinde kendi isminizin altina kendi hesap bilgilerinizi kaydedebileceksiniz ve dolayisiyla size ait siparislerin bedeli sizin hesap numaraniza gönderilecek!

Soru: E-Book´lari nasil ismarlayabilirim?
CEVAP: Isim listesinde görmüs oldugunuz isimlerin altinda belirtilmis olan Banka Hesap numaralarina 10 Milyon TL veya 5 Euro göndererek siparisinizi gerceklestirebilirsiniz.

Soru: Simdilik denemek icin yanlizca E-Book no 1 i ismarlayip Sistem´e baslayabilirmiyim?
CEVAP: Tabiki bu mümkün ancak asiri ilgi ve gelen siparislerden dolayi diger E-Book´lari ne kadar erken siparis edip icinde bulunan mükemmel reklam yöntemlerini kullanmaya baslarsaniz ona göre daha fazla kazanma sansiniz artar. Ve yanlizca E-Book No 1 i siparis ederek icindekilerden faydalanmaniz mümkün olmaz cünkü ücretsiz websitesinden faydalanabilmeniz icin diger E-Book´larda bulunan Sifrelere ihtiyaciniz olacaktir.

****************************************************************************************
Bilgi: Sisteme Baslarken vergi hakkinda yardima ihtiyaciniz oldugu taktirde bulundugunuz belediyenin vergi dairesine basvurun. Gelir ve Basarilariniz kendi performansiniza baglidir. Bu yazi kazancinizla ilgili herhangibir garanti icermemektedir. Herhangibir yazi sonucu bir Garanti söz konusu oluyor ise böyle birseyin gecerli olmadigi bu yazi ile beyan edilmektedir ve söz konusu Garantiler gecersiz sayilmaktadir. Yazida sunulmus olan Belgeler gercek olabilir ancak ispatlanamayada bilir.

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar tam defolup da gidemeyesiceler!!!
neden bu kadar sülükler sice, çünkü bi kişi daha kandırırlarsa belik bi lr daha kazanırlar!!! artık her yere sızıyolar!!ama çevreleride adam kalmayınca g..t gibi ortada kalacaklar haberleri yok

E

erdinc

Misafir
arkadaşlar lütfen;
türk milleti olarak o kadar çok alışmışızki ekmeğin aslanın ağzında olduğuna rahat ve kolay para kazanabileceğimize ihtimal bile veremez olmuşuz...
bu sistemde asla patron yok herkes kendi kendinin patronu...
yasal olmayan hiçbirşey yok çünkü para karşılığı satılan birşey var e-booklar var...
bu e-booklar satana değil sadece satılana ve sisteme girenede çok para kazandıracak...
neden bu kadar ön yargılısınız...
size gerçekten çok güzel bir teklif sundum istiyen reddeder...
almanyada bu sistemin şu anda 1 milyondan fazla üyesi var e-bookları alıp sisteme giren herkez çok kazanacak kaldıki türkiyede çok çok yeni bi sistem...ayrıca bu sistem e-ticaret alanında bir pazarlama tekniğidir...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki yazıları bunda önce bir kez yazmıştım.. copy paste ediyorum...fazla kafanızı yormayın bu işlerle...
Önce site hakkında biraz yorum yapmak gerek. Bu sizin sisteminiz için refereanstır. Sitenizin hiç güven vermeyen , hatta vaadettiğiniz paralara karşılık o kadar komik bir görünüşü var ki nasıl bir örnek versem diye şaşırıyorum. Bu ayakkabı boyacısından MERCEDES almak gibi birşey.
Kısaca bir kaç made halinde kendinizle çelişen bir durum içinde olduğunuzu açıklamak istiyorum ama benim asıl söylemek istediğimi son maddede göreceksiniz.
Bu konuda yazacaklarıma bir başlık atmak istiyorum :
HİÇ BİR RESMİYETİ YOK !
1-) Siteniz açıkça BERBAT durumda. Saygınlık dibe vuruyor.
2-) Superonline'dan e-posta adresi vermişsiniz. Bu da saygınlığınızı sarsan ikinci madde. Hatta artık gülünçleşmete başlıyor.
2-) Bir domaine bile sahip değilsiniz. (480.000 Euro'dan bahsediyorsunuz Gülünç :) ) Heyhat !!!
3-) Eğer bu sistem gerçekten faydalı olabilecek olsaydı emin olun sizin yaptığınız sitenin 1000 katı güzel ve kaliteli onlarca site yapardı Türkiye'deki Webmasterlar.
4-) Sitenize 6000 ziyaretçiniz olduğunu yazmışsınız. Siz bir domain alın ben size bir hafta içinde çoğul 6000 ziyaretçiyi garantileyim. Bu o kadar zor değil. Önemli olan bir hizmet vermek ve karşılığını alabilmek. Sizin sitenize giren hiç kimsenin tekrar girebileceğini düşünmüyorum.
5-) Size bu konuda diğer webmaster arkadaşların görüşlerinin ne kadar da hakılı ve kolay anlaşılabilir olduğunu anlatmaya çalıştım. Eminim bu işlerden fazla anlamayan insanlara da bir faydamız olmuştur. Çünkü sadece insanların zamanlarını çalıyorsunuz. Sadece zamanlarını diyorum çünkü tabiri caizse " en kekosu " bile bu sisteme kanıp 5 kuruş para vermez. Şunu aklınıza iyi koyun internette bu işle uğraşan insanlar gerçekten zeki ve zehir gibi insanlar. Bu sistem zor bir sistem . Bu işlere girebilecek kadar zeki olan bir insan az önce belirttiğim gibi sitenizde girmesinden 10 saniye sonra üst sağ köşedeki " X " sekmesine basacaktır.

6-) GELELİM ASIL KONUYA. Benim üzerinde durmak istediğim konu ise siz bu sistemi hangi akrabanızdan ya da hangi tanıdığınızdan duydunuz ? Eminim ki Almanya'da yaşayan bir akrabanız size bu sistemden bahsetti. Siz de "N'olcak bi sayfaya yazayım uzun uzun , Türk insanı da kekodur. Yollar paraları , onlar da zengin olur ben de ..." dediniz ve bu işe soyundunuz. Kişisel önerim bu işle zamanınızı harcamayın. Bir site yapın , dizaynı ne kadar kötü olursa olsun yeter ki içeriğinde bir şey olsun. İnsanlar ziyaret eder. Ve bir şekilde para kazanırsınız.
Kısaca özetlemek gerekirse bu sistemden bu forumda bahsetmeniz komik ve biraz da aşşağılayıcı. Ne bekliyordunuz ki milyonlarca Euro mu ?
Diğer arkadaşların yaptığı yorumları da dikkate almanızı öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5