İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel Domain Satış Firması Domaini - com ve net

mizahci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isimtuccari.com ve isimtuccari.net
başlangıç: 08.07.2008
bitiş: 08.07.2009
Hemen Al Fiyatı : 500 YTL
Başlangıç Fiyatı: 170 YTL
Min Artış: 1 YTL
Durum: Ban vs. herhangi bir sorunu yoktur. Telif hakkı vb. yoktur.
Son Tekliften 24 saat sonra sonlanacaktır!

Domain bayiliği alıp satış yapmak isteyenler için kaçırılmaz fırsat!
Hemen al pazarlığa açıktır!

Hemen al fiyatı ile domainleri alanlara ücretsiz logo tasarımı ve iki banner hediye edeceğim!

mizahci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım gerçekten mizahçısınız.

Artık dayanamıyorum burada satılan domainler için biçilen fiyatlara. İçinde 3 farklı kelime geçen domainler için jenerik yakıştırması yapılmasına.

Harika isimler diye başlık atılıyor. Girip bakıyorsun gelseninleotelegidelim.com gibi birşey çıkıyor. Kaybolan zamanına mı yanarsın, bazı insanların buradaki kullanıcıların saf olduklarını düşünmelerine mi yanarsın.

Bu mesaj sana denk geldi kusura bakma mizahçı. Ama gerçekten akıl işi değil. Isimtuccari.com nedir ? Lütfen yapmayın. 500 YTL'e 2,5 tane esrar.net gibi domain alırsın. Ya da 400 YTL verir, istiklal.net domainini alırsın. 100 YTL'e de gider alman çikolatası yersin.

Domainlere biçilen fiyatlar satıcının inisiyatifine kalmıştır. Yapılan fiyata yorum yapmak kimseye düşmez...
İlle de bir serzeniş yapacaksanız gidip yeni konu açın benim satışımı baltalamayın...
Kimse forumdaki kullanıcıların saf vs. olduğunu düşünmüyor domaini almayacağınız halde fiyatı görünce kendinizi öyle hissediyorsanız o sizin sorununuz, başka kimsenin bunu hissettiğini düşünmüyorum.
Kimse domaine jenerik vs. gibi yorumlar yapmadı, evet muhteşem bir domain ötesi varmı?
Bir domain satış fimrası kurulacaksa şuan için kaçırılmaz bir fırsat domainci domain al vs. gibi isimlerden çok daha çekici ve kaliteli olduğuna inanıyorum.
Domaini bir firma olma yolundaki adaylara yada isim değiştirmeyi düşünen adaylara satma fikrim olduğundan fiyatı yüksek tutabilirim.
Eğer satış stratejisi bilmiyorsanız sizin sorununuz!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi